Zobacz wygląd: Masz własne patio “Rodzicielstwo”

The
Utwór “Rodzicielstwo” znajduje się w magicznej przestrzeni jadalnej dziadków. Dzisiaj

Niezależnie od tego, czy widzowie to lubią, czy nie, istnieje szansa, że ​​dzisiejszy piątkowy finał “Rodzicielstwa” może złożyć ostateczne zaproszenie do domu dziadków Zeka i Camille Braverman, którzy niedawno podpisali dokumentację, aby sprzedać dom w Berkeley w Kalifornii. (Czy mogliby wycofać się ze sprzedaży?) Powiedzcie tak!)

Ale nie musi to być ostateczne pożegnanie.

Projektant produkcji “Rodzicielstwo”, Steven Jordan, który stworzył domową jadalnię na świeżym powietrzu, przekazuje szczegóły dotyczące tego, jak fani mogą odtworzyć bajeczne patio..

Wszystko, co Jordan wykorzystał do zaprojektowania przestrzeni na zewnątrz, pochodziło ze sklepów z dużymi skrzyniami, sprzedaży stoczni i oszczędności, dzięki czemu wygląd łatwo było złożyć w każdym domu z odrobiną starannego polowania. “Nie bój się podwijać rękawy i kopać,” mówi Jordan. 

Stoły do ​​jadalni

Jordan postawił jeden stół do zbioru i jeden mniejszy stół, by stworzyć siedmiometrową jadalnię dla kilkunastu Bravemanów, którzy regularnie zbierają się na rodzinne posiłki. “Mój pomysł polegał na tym, aby dzieci, mimo że były dorosłe, siedzieć przy mniejszym stole, tak jak wszyscy na kolacji w Święto Dziękczynienia” – mówi Jordan.

Zobacz wygląd, umieszczając dwa prostokątne stoły hodowlane lub łącząc prostokątny stół z kwadratowym stołem, na przykład prostokątny stół do jadalni w domu Moronnów (167 USD) i kwadratowy stół Sundero z Ikei (149 USD).

Niedopasowane krzesła

Ponad tuzin niedopasowanych krzeseł daje Adamowi, Sarah, Julii, Crosby i ich rodzinom z rozszerzonymi i zmieniającymi się miejscami do siedzenia, gdy zostaną zaproszeni na kolację. “Nie bój się mieszać i dopasowywać” – mówi Jordan. “Nie wszystko powinno być skoordynowanym zbiorem. Nawet porcelana, którą jedzą, jest niedopasowanym zestawem “.

Aby zebrać kolekcję różnych krzeseł w niskiej cenie, przeszukać lokalną sprzedaż garażu, sklepy z używanymi rzeczami lub Craiglist, gdzie często czeka na nie serdeczny zapas. 

Oświetlenie

“Tak wiele scen działo się w nocy, więc oświetlenie było ogromną częścią równania” – mówi Jordan. Stworzył efekt lśnienia za pomocą smyczków z rattanowymi światłami, latarniami i szklanymi żyrandolami zwisającymi z drzew.

Zobacz, jak zygzakowujesz baldachim świateł strunowych, takich jak te Progi String Lights from Target (12,99 $). Dodaj dodatkowego blasku, zawieszając latarnię huraganową w stylu vintage, taką jak ta z Lights for All Occasions (24 USD), z gałęzi drzewa, i zainstaluj ten dramatyczny szklany kryształowy wisior Calhoun z Garncarni Garncarskiej (169 USD) na pobliskim ganku.

Dywaniki

Jordan umieścił wewnątrz i na zewnątrz bambusowe dywaniki na ziemi wokół stołu jadalnego, dodając do przyjemnej atmosfery. “Dodają różne tekstury i klimat Bliskiego Wschodu” – mówi Jordan. Wygląda na to, że łączysz dwa lub więcej dywaników z wzorem we wspólnym odcieniu, takich jak dywan Mila Medalion z importu Pier 1 (300 USD) i dywan Jaipur Barcelona z Lowe’s (345 USD). Inną opcją jest zrobienie własnego na niedrogim odkrytym dywaniku z prostym szablonem i farbą w sprayu. Blog Monica Mangin pokazuje, jak to zrobić na stronie D-I-Y Infarrantly Creative. 

Architektura krajobrazu

“Wszystko jest otoczone zielenią i świeżymi kwiatami” – mówi Jordan. Stwórz bujność, która oprawi przestrzeń za pomocą paproci i roślin ozdobnych w różnych donicach z terakoty i w jednolitych kolorach, ustawionych na stołach do zalewania, na renowowanych kredensach i ścianach oporowych. 

Ellen Sturm Niz jest redaktorką i pisarką żyjącą, rodzącą i pracującą w Nowym Jorku. Śledź ją na Twitterze, Pinterest, Tumblr i Google+.