Zobacz, jak 500 USD całkowicie zmieniło tę kuchnię

Czy twoje szafki są ciemne, przestarzałe i desperacko potrzebują zmiany? Jeśli odkładałeś malowanie, bo boisz się tego procesu (a może nawet wyniku), to przed i po przeróbce kuchni może dać ci inspirację, której potrzebujesz, by podnieść pędzelek.

Jessica Davis, założycielka Nest Studio, podzieliła się ostatnio swoją historią sukcesu z malowaniem kuchni z Terapią Apartamentową, a sekret jej sukcesu jest tani i łatwy w użyciu..

Widzieć how $300 worth of paint and supplies transformed these cabinets.
PrzedDzięki uprzejmości Jessica Davis

Davis wyjaśniła, że ​​początkowo otrzymała cytaty od malarzy, aby ponownie zrobić swoje brzydkie szafki z brązowego drewna za 3000 USD lub więcej. To było drogie, ale pomysł szlifowania, gruntowania i malowania szafek na własną rękę wydawał się zbyt trudny.

Wtedy jej przyjaciółka powiedziała jej o dekoracyjnej farbie Chalk Paint autorstwa Annie Sloan. Ma grubszą konsystencję niż zwykła farba, co oznacza, że ​​nie trzeba szlifować ani prime nic.

“Moje szafki były już dość czyste, więc wszystko, co musiałem zrobić, to wytrzeć je ściereczką Clorox” – napisał Davis. Jeśli twoje szafki są naprawdę tłuste lub brudne, spróbuj najpierw użyć środka odtłuszczającego.

“Po skończeniu z dwiema lub trzema warstwami farby nakładasz od dwóch do trzech warstw wosku, aby uszczelnić drewno, które jest kluczem do kuchni.”

Kreda Paint Kitchen Cabinet Makeover
PoLaura Moss

Davis podzieliła się z TODAY Home, że całkowita suma za pomalowanie jej szafek wynosi około 300 $ (kwartał kredy Chalk wynosi około 38,95 $). Dodała również, że ukończenie projektu szafy zajęło około dwóch i pół miesiąca, ponieważ nie było to wszystko na raz..

Uwielbiała ten wynik tak bardzo, że nawet użyła farby Chalk na jej podłodze.

“Zawsze uwielbiam wygląd wzorzystej dachówki cementowej, ale to była inwestycja” w dół “- napisała. “Zdałem sobie sprawę, że Annie Sloan stworzyła specyficzny lakier Chalk Paint, którego można używać na podłogach jako szczeliwa na wierzchu farby. Zrobiłem swój własny szablon i zabrałem się do pracy z farbą kredową w Pure White and Graphite. Bardzo drastycznie zmienił wygląd pokoju. “

Kreda Paint Kitchen Cabinet Makeover
Laura Moss

Projekt piętra kosztował ją około 200 dolarów i zajęło tylko trzy dni.

Davis dodał także tabelę farmy i zastąpił oświetlenie i backsplash, aby zakończyć wygląd. Ta nudna i przestarzała kuchnia oferuje teraz zabawne kolory, nowoczesny wystrój i poczucie dumy, które wynikają z robienia tego samemu.