Zajrzyj do nowego wspaniałego domu Nate Berkus z rodziną

Kiedy projektanci Nate Berkus i Jeremiah Brent po raz pierwszy spojrzeli na swój wspaniały nowy dom w Los Angeles, nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Przestrzeń 9000 stóp kwadratowych była imponująca, ale wydawała się nieco za duża dla pary i ich małej córeczki Poppy.

Po szybkiej wycieczce po posiadłości para zorientowała się, że mogą wykorzystać swoją wiedzę projektową, aby stworzyć przytulną, domową przestrzeń i zabrali się do pracy przy dekorowaniu domu swojej marzeń.

Na zewnątrz view of Nate Berkus' home.
Nowy dom Berkusa i Brenta to słoneczna oaza położona w dzielnicy Hancock Park w Los Angeles.Douglas Freidman

“Mieliśmy szczęście, że dom był w świetnej kondycji, a wszystko, co naprawdę trzeba było zrobić, to nadać mu kosmetyczny makijaż – idealne zadanie dla dwóch dekoratorów” – powiedział Berkus w Architectural Digest.

Jeden z priorytetów dekoracyjnych pary? Pożyczanie dużej, wielkiej przestrzeni przytulnej, intymnej atmosfery. W końcu wpadli do domu po obejrzeniu 200-letniego dębu na podwórku. Chcieli stworzyć przestrzeń, w której ich rodzina mogłaby wzrastać razem.

Nate Berkus i Jeremiah Brent pokażą ci, jak przygotować swój dom na wiosnę

5 kwietnia 2017 r04:34

“Wyobraziliśmy sobie Poppy, a ostatecznie resztę naszej rodziny, bawiącego się pod tym drzewem, i myśleliśmy, że to miejsce, które możemy umieścić w korzeniach”, powiedział Brent.

Nate Berkus' kitchen.
Berkus i córka Poppy w swojej jasnej i przytulnej kuchni.Douglas Freidman

Hiszpańska kolonia 1928 r., Znajdująca się w dzielnicy Hancock Park w Los Angeles, została potraktowana ze świeżymi marmurowymi podłogami, wymiennymi kominkami kominkowymi oraz nowymi oprawami kuchennymi i powierzchniami.

Motyw projektu pary? Wyciszone, neutralne odcienie i dużo tekstury. Amerykańskie, francuskie i szwedzkie drewniane elementy dominują nad przestrzenią, a antyki wiejskie dodają słodkości i praktyczności.

“Kiedy mieszkasz z małym dzieckiem, nie chcesz czuć się wobec swoich rzeczy” – powiedział Berkus.

Nate Berkus and daughter Poppy in their home's gallery.
Domowa galeria zawiera XIX-wieczny włoski regał, XVIII-wieczny szwedzki stół i ławkę z Ameryki w latach 50. XX wieku..Douglas Freidman

W tej przytulnej siedzibie nie znajdziesz zbyt wielu kolorów, i tak to lubi para. “Dążymy do bardzo czystego, męskiego wyglądu, nie lubimy żyć z dużą ilością kolorów” – ujawnił Brent.

Oczywiście, Berkus i Brent zdecydowali się dodać odrobinę koloru w sypialni i pokoju zabaw Poppy. Przestrzeń jest jednocześnie przytulna, zabawna i nieco pobłażliwa.

“Ma obsesję na punkcie różowych i księżniczek – wielkiego szoku – więc staramy się utrzymać kolor i chaos ograniczony do jej strefy” – powiedział Berkus.

Nate Berkus' daughter Poppy's room
Pokój Poppy jest pełen kolorów i kapryśnych akcentów.Douglas Friedman

Jedno z ulubionych miejsc pary w domu? Ich pozazdroszczenia są jego i jego szafy. “Dobre szafy tworzą dobre małżeństwo” – żartował Brent.

Główna łazienka też nie jest zbyt nędzna, mimo że ma kolor tego, którego Berkus i Brent starali się unikać przy dekorowaniu. W pokoju znajduje się fioletowy i brązowy marmur Prunella oraz ręcznie malowane freski autorstwa Jamesa Mobleya.

“Ma starą wenecką jakość, co wpłynęło na profile” – powiedział Berkus.

Po latach spełniania domowych marzeń innych rodzin nadszedł czas, aby Berkus i Brent żyli długo i szczęśliwie w swoim wymarzonym domu.