Wypróbowałem poduszkę żelową z ponad 2900 recenzji Amazon – i mój sen się poprawił

Podobnie jak wielu ludzi, jestem szczególny, jeśli chodzi o poduszki. Idealna poduszka dla mnie nie jest zbyt twarda, niezbyt miękka, ale w sam raz. To jest oczywiście trudne do znalezienia.

Po tym, jak moja ulubiona poduszka zaczęła wyglądać na zbyt poplamioną i brudną, przeniosłam się na poduszkę z piankową pamięcią, o której módl się mój mąż. Podczas gdy korzystałem z niego przez kilka lat, nigdy nie lubiłem tego. Był ciężki i zawsze musiałem go wyrabiać z powrotem w kształt po tym, jak moja głowa wyrżnęła z nocnego snu.

The Beckham Hotel Collection Gel Pillow, 30 USD, Amazonka

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Beckham Hotel Collection Gel Pillow (2-Pack) – Queen

30 USDAmazonka

Miesiąc temu zamówiłem żelową poduszkę na Amazonce i od tamtej pory sypiam. Poduszka to produkt Amazon’s Choice, nr 2 na liście bestsellerów Amazon na poduszki do spania i ma prawie 3000 recenzji z 4,5-gwiazdkową średnią. Musiałem spróbować!

Wybrałem rozmiar królowej, ale poduszki są również w standardzie i króla.

Najlepsza część? Za 30 USD, Beckham Hotel Collection Gel Pillow jest w dwupaku.

Początkowo byłem sceptyczny

Kiedy otworzyłem go z paczki, nie byłem tego taki pewien. Poduszki były nieco ściśnięte w ich opakowaniu, jak sądzę, do wysyłki, więc zajęło im to minutę, aby wypełnić ich pełną formę. Potem dałem im uścisk i na pewno czuję “żel” w środku … więc wciąż nie byłem tego taki pewien. Jedynym sposobem, aby się przekonać, czy je lubię, to spać!

Ale poduszki poprawiły moją jakość snu

Co zabawne, niedawno zacząłem używać aplikacji Sleep Cycle do śledzenia jakości snu, a po nocy spędzonej z tą poduszką moja jakość snu znacznie się poprawiła.!

Plus, to było wygodne! W przeciwieństwie do pianki z pamięcią, poduszka ta nie jest skompresowana i ma twardy, niewygodny kształt; w rzeczywistości jest dość elastyczny.

Zapewnia wystarczające wsparcie, nie raniąc mojej szyi, ale również zapewnia wystarczającą poduszkę. Jeden z recenzentów określił je jako “nie twarde lub miękkie, ale doskonałe medium”. Zgoda.

Są łatwe do czyszczenia

Według producenta, poduszki są odporne na roztocza, pleśń i pleśń, co jest dobre na wypadek, gdyby odrobina ślinka mogła się na nich skończyć (choć jestem pewien, że nic takiego nigdy mi się nie przydarzy!). Są również alergenami i nie zawierają środków chemicznych dla osób z astmą (ja i ​​moje dzieci) i alergiami.

Większość poduszek staje się nierównym bałaganem po wrzuceniu do pralki, ale poduszki Beckham Hotel Collection można prać w pralce, co jest przydatne dla zapracowanych rodzin.

Konkluzja: czy są tego warte?

Podczas gdy każda osoba ma osobiste preferencje, jeśli chodzi o poduszki, polecam dać te niedrogie żelowe poduszki, jeśli nie możesz znaleźć poduszki, którą lubisz.

The Beckham Hotel Collection Gel Pillow, 30 USD, Amazonka

Beckham Hotel Collection Gel Pillow (2-Pack) – Queen

30 USDAmazonka

Jeśli nadal jesteś sceptycznie nastawiony, oto kilka innych popularnych opcji do rozważenia:

Zen Bamboo Ultra Plush Gel Pillow, 37 USD, Amazonka

Poduszka żelowa Zen Bamboo Ultra Plush

37 USDAmazonka

Aby uzyskać kolejną żelową poduszkę, sprawdź poduszkę żelową Zen Bamboo Ultra Plush, która również jest w opakowaniu zbiorczym i ma około 700 opinii klientów. Są one również wypełnione włóknem żelowym, ale mają oddychającą powłokę z bambusa i mają być odporne na roztocza, pleśń i pleśń, a także wolne od alergenów i chemikaliów. Niektórzy recenzenci stwierdzili, że podobała im się ta poduszka lepiej niż popularna “My Pillow”.

Poduszki Bed Bed Biopedic, 25 USD, Amazon

Poduszki Bed BioPEDIC z 4 poduszkami

23 USDAmazonka

Ten zestaw czterech standardowych poduszek jest wypełniony bardziej typowym włóknem poliestrowym i jest dostępny w rozsądnej cenie około 25 USD. Poduszki, które są bestsellerami nr 5 na Amazon, mają 100-procentową osłonę z bawełny i są odporne na zapachy i bakterie. Możesz również rzucić je w pralce.