“To jest pora roku! Gdzie kupić kartki świąteczne

To sezon pingowania, pakowania, gotowania i wysyłania pocztowych kartek świątecznych.

Jeśli nie masz pewności, gdzie znaleźć kartę świąteczną, na którą chcesz wysłać pocztą elektroniczną rodzinie i przyjaciołom, pomóż nam. Przeszukaliśmy Internet, aby znaleźć trzy witryny z obiecującymi opcjami i przystępnymi cenami.

Kultura papieru

Kultura papieru

Uwielbiamy te klasyczne projekty Paper Culture oferuje swoim klientom (witaj, złota folia), ale to, co kochamy, to to, że wszystkie karty są drukowane na 100 procentach z recyklingowanego papieru. Papierowa kultura również zasadza jedno drzewo przy każdym zamówieniu, więc te świąteczne karty idą o krok dalej. Lukier na torcie: Internet prowadzi częste zakupy, więc miej oko na kody promocyjne, aby obniżyć tę cenę końcową.

Etsy

Etsy

Nie możesz pokonać różnorodności dostępnej na Etsy i uwielbiamy wycinać środkowego mężczyznę i pracować bezpośrednio z projektantem karty. Pamiętaj, że większość wizytówek to karty do pobrania, co oznacza, że ​​projektant dostosuje kartę ze zdjęciem i sformułowaniem, a następnie wyśle ​​wiadomość e-mail z ostatecznym produktem do wydrukowania – w domu lub przy użyciu usługi drukowania..

Laboratorium fotograficzne Narodów

Laboratorium fotograficzne Narodów

Laboratorium Narodów Fotografii niedawno pojawiło się na naszym radarze i cieszymy się, że tak. Firma ma kilka zabawnych projektów kart świątecznych, a ich cena jest wyjątkowo niska. Wiele kart ze zdjęciami kosztuje 0,52 USD za kartę. Jesteśmy szczęśliwi mogąc zaoszczędzić złotówki podczas wakacji!