Te modne choinki są niesamowite na małe powierzchnie

Jeśli mieszkasz w mieszkaniu lub innym małym pomieszczeniu, wiesz, jak trudno dopasować ozdoby świąteczne do Twojego salonu. Czasami nie ma dość miejsca na pończochy, nie mówiąc już o dużej, nieporęcznej daglezji. Ale istnieje jeden trend dekoracji świątecznych, który może to zmienić.

Poznaj pół choinki. To sztuczne drzewo, które zostało przecięte na pół z góry na dół, aby można je było docisnąć płasko do ściany lub rogu.

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Minnesota Pine Westbrook 7.5 ‘Green Artificial Half Christmas Tree z podstawką, 157 USD, Wayfair.com

Pół Christmas trees are trendy and can help save space
Wayfair

Jest na to wyraźnie rynek – według rzecznika Wayfair.com, produkty te odnotowały wzrost o 150% rok do roku.

W rzeczywistości Wayfair posiada całą sekcję poświęconą tym typom drzew na swojej stronie internetowej. Drzewa kosztują od 45 do 200 USD i więcej, w zależności od marki i rozmiaru.

Jak naciągać lampki choinkowe

Dec.02.201501:09

Inni sprzedawcy również je mają. Tylko Google “pół choinek”, a zobaczysz kilka opcji dostępnych w miejscach takich jak Target, Walmart i Home Depot.

Jeśli jednak nie chcesz kupować nowego, możesz zawsze zhakować sztuczny, który już posiadasz. Sztuką jest tylko budować przód, tak aby tył mógł być ustawiony płasko na ścianie.

POWIĄZANE: Jak wybrać i kupić najlepszą choinkę w historii

A jeśli nie jest to miejsce, do którego dążysz, ale pet-proofing, być może połowa choinki w przeciwnym kierunku będzie działać najlepiej. Niektórzy właściciele psów i kotów decydują się na opuszczenie budynku na dnie drzew, aby zapobiec niefortunnym ozdobom.

https://www.instagram.com/p/BNmhJHiBRm8

Kolejny dziwaczny świąteczny trend w tym roku? Pół oświetlone drzewa. To, co prawdopodobnie zaczęło się od pomyłki polegającej na tym, że nie ma wystarczającej ilości światła, aby wypełnić drzewo, zmieniło się w dość dziwną praktykę dekoracyjną. Wkrótce zbyt wielu sprzedawców będzie sprzedawać łańcuchy żarówek, które rozświetlają tylko połowę drzewa.