Tata tworzy naturalną przylegającą ulicę z “Harry’ego Pottera” na podjeździe

Jonathan Chambers miał nadzieję, że pewnego dnia zrobi sobie przerwę od pracy w zapracowanym startupie technicznym i spędza więcej czasu z dwiema córkami, Haley, 11 i Avery, 8. Tata z Seattle planował zbudować dom, którego zawsze chciały jego córki. .. i chłopiec, czy on dostarczył!

Zobacz naturalną kopię magicznej ulicy “Harry Potter”

13.11.201701:09

Poproszony przez prośbę swojej najmłodszej córki o rzeczywistą ulicę Pokątną (magiczną ulicę pingową z serii “Harry Potter”), Chambers zdecydował, że nadszedł czas, aby odejść z pracy i oddać się temu projektowi dla swojej rodziny i społeczności.

“To była idealna burza czasu”, powiedział 46-latek TODAY Home. “Chciałem realizować to, a nie przyczyniać się do czyjejś dolnej linii”.

Chambers rozpoczął od szkicowania planów słynnego s ze świata czarodziejów. Zaprojektował witryny sklepowe na Różdżkę Ollivandera, Dostawy Jakości Quidditcha oraz Księgę Kwitnących i Błot po jednej stronie podjazdu.

Złupić Potter playhouse
Czy ta ulica wygląda znajomo??Jonathan Chambers
Złupić Potter playhouse
Gra w Quidditcha?Jonathan Chambers

Z drugiej strony powtórzył Magiczną Menażerię, Szaty dla wszystkich okazji Madame Malkin i Eeylops Owl Emporium.

Złupić Potter playhouse
Chambers kazał ilustratorom narysować klatki dla zwierząt dla Magicznej Menażerii.Dummaloop / Jonathan Chambers

Jako doświadczony stolarz zainwestował 3 tysiące dolarów w swoje własne pieniądze, aby zrealizować projekt i wykorzystał drukarkę 3D, aby uzyskać szczegółowe wykończenia, w tym latarnie, kule do gry Quaffle i imponujący złoty znicz..

Złupić Potter playhouse
Chambers stworzył swój własny Golden Snitch z drukarką 3D.dummaloop / Instagram

Następnie Chambers zamieszczał wiadomości w mediach społecznościowych, szukając pomocy od znajomych i sąsiadów, aby zbudować część bardziej pracochłonną. Był mile zaskoczony, gdy pojawiło się ponad 30 osób, z czego połowa była dziećmi.

Złupić Potter playhouse
Daugther Chambers, Haley (w środku), przygotowuje i maluje jeden z pokazów na ulicy Pokątnej z przyjaciółmi.Jonathan Chambers

“Przywieźli drewno, złom, farbę zewnętrzną; to był wysiłek społeczności “, powiedział Chambers, wspominając, że dodało to około 2000 dolarów na dostawy. “Dzieci były dumne z tego, że miały w tym coś do ręki.”

Rezultatem było arcydzieło – zbudowane w zaledwie 17 dni! – a tata dwóch powiedział, że został upokorzony przez pozytywne opinie.

“Pierwszy komentarz, jaki otrzymałem od gości, brzmi:” Dziękuję, że zrobiliście to dla społeczności “- powiedział. “Zdałem sobie sprawę, że jest to coś, co chcę dalej robić, chcę coś zmienić … i to było niesamowite, doprowadzając ludzi do wspólnej pracy nad tym.

Złupić Potter playhouse
Szacuje się, że 5,000 mugoli w każdym wieku przybyło, by zobaczyć ten podjazd pod Seattle – ulicę Pokątną od czasu jej otwarcia w Halloween..dummaloop / Instagram

“Największą reakcją było od pokoleń milenium, który dorastał z” Harrym Potterem “- są zawrotami głowy, są na Księżycu ze szczegółami” – powiedział.

Kiedy Chambers i jego zespół zakończyli wystawę w czasie Halloween, prawie 3000 trick-or-treaters zstąpiło na jego kapryśny podjazd. Wykorzystali ogromną frekwencję jako okazję do zebrania pieniędzy na sprawę, która jest bliska ich sercu, badania nad rakiem trzustki. Bliski przyjaciel rodziny, Matt Bencke, niedawno zmarł z powodu choroby, a najstarsza córka Chambersa, Haley, zbiera fundusze od tego czasu. Projekt pomógł im umieścić 4000 dolarów na ten cel.

Złupić Potter playhouse
“To było niezwykłe zbliżanie ludzi w taki sposób” – powiedział Chambers o swojej replikacji “Ulicy Pokątnej”.Jonathan Chambers

A Chambers jest daleki od ukończenia z Ulicą Pokątną. Buduje dwa niezależne sklepy: Gringotts Wizarding Bank i Leaky Cauldron Pub. Dodatki zostaną dodane w grudniu, a cały ekran będzie dostępny dla publiczności w okresie świąt Bożego Narodzenia.

W nowym roku ma nadzieję dodać rzeczywiste domki do istniejących fasad i przekazać ukończoną instalację Camp Korey, organizacji, która oferuje doświadczenie obozu dla dzieci z poważnymi schorzeniami i specjalnymi potrzebami.

“Mój brat ma specjalne potrzeby i dla mnie to byłoby idealne dopasowanie” – powiedział.

Złupić Potter playhouse
“Moja najmłodsza córka lubi mi przypominać, że to był jej pomysł na zrobienie Pokątnej” – powiedział Chambers.Jonathan Chambers

Co dalej z tym superdadem? “Chcę zbudować naturalnej wielkości Sokół Millennium” – powiedział Chambers. Sądząc po jego poświęceniu i jego wytrwałej drużynie, nie mamy wątpliwości, że to zdejmie!

Ten wspaniały tata zbudował mini-dom zabaw

16 czerwca 2017 r00:43