Ta poszewka jest idealna, jeśli nocujesz pod prysznicem

Zawsze lubiłem piskliwe, czyste uczucie świeżo umytych włosów. W tym samym czasie, wilgotne zamki całkowicie dają mi dreszcze, więc staram się unikać chodzenia z mokrymi włosami, kiedy tylko jest to możliwe. Mam wystarczająco dużo kłopotów, próbując zasnąć, nie dodając mokrej poszewki na poduszkę do równania.

Ponieważ ciągle jestem zimny, nigdy nie lubiłem mycia włosów tuż przed łóżkiem, ale w moim napiętym grafiku czasami nie można tego uniknąć. Jestem zapalonym osuszaczem powietrza – jestem dość leniwy, jeśli chodzi o moją rutynę piękności! – więc zawsze szukam sposobu na spanie z mokrymi włosami bez uczucia zimna i wilgoci. Po zapoznaniu się z DryZzz, “Poszewka na mokre głowy”, w końcu znalazłem rozwiązanie.

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

DryZzz, Poszewka na mokre głowy

20 USDAmazonka

Opatentowana poszewka jest pomysłem dla dwóch sióstr, które są również matkami, a po drugiej stronie mają zarówno bawełnianą stronę, jak i chłonny wyściełany ręcznik z mikrofibry. Ręcznik pochłania wilgoć z potu, śliny i mokrych włosów, dzięki czemu możesz wygodnie spać bez martwienia się o wilgotną poszewkę. Geniusz, racja?

Dryzzz striped pillowcase

Przyznaję: początkowo nie byłem przekonany, że strona ręcznika w poszewce będzie wygodna. Jak często śpisz na ręczniku? Ale po nocy snu na poszewce DryZzz zostałem sprzedany.

Zamiast ścieralności, ręcznik z mikrofibry jest imponująco miękki i robi niesamowitą robotę w absorbowaniu wilgoci przy zachowaniu jej ciepła. Moje włosy również wyglądały niesamowicie po obudzeniu się do startu!

Poszewka na poduszkę DryZzz jest królową i ma standardowe rozmiary w różnych uroczych kolorach. Mój ulubiony? Projekt różowej polki!

Dryzz pillow in pink

Jest jeszcze jeden powód, by kochać markę: DryZzz przekazuje część wpływów na rzecz Sofii Hope Inc, w pamięci jednego z przyjaciół córki założyciela. Moda, funkcja i filantropia? To czyni tę markę potrójnym zagrożeniem.

Aby dowiedzieć się więcej o pościeli, którą uwielbiamy, sprawdź te najlepsze miejsca, w których można pościelić się online.