Ta kuchnia utknęła w latach 50., ale już nie …

Do widzenia, czerwona cegła!

Kiedy Aisling Mittman przeprowadziła się do swojego nowego domu w Los Angeles, wyglądała modnie przez dekadę, w której została zbudowana … lata 50..

Nic dziwnego, że Mittman, wiceprezes marki i projektantki wnętrz Hutch, zakupił dom w stylu rancza z wielkimi pomysłami na gruntowny remont. A kuchnia ma najbardziej dramatyczną aktualizację.

Kuchnia before
Kuchnia była z pewnością trochę przestarzała przed renowacją.Dzięki uprzejmości Aisling Mittman

“Zamknęliśmy nasz dom w marcu 2017 r. I natychmiast przystąpiliśmy do pracy” – powiedział Mittman TODAY Home. “Cały dom miał ciemnobrązową boazerię i czerwoną cegłę.”

Kuchnia reno
Zielony odcień jest z pewnością pozostałością po kolejnej dekadzie.Dzięki uprzejmości Aisling Mittman

Te ciemne akcenty z drewna i odsłonięte ściany z cegieł wnosiły do ​​kuchni, w której znajdowała się również bardzo interesująca płytka podłogowa.

Na szczęście para znalazła inspirację podczas miesiąca miodowego w Sztokholmie. Wnętrza hotelu zostały zaprojektowane przez Isle Crawford, londyńską projektantkę, która łączy elementy “tradycyjne i nowoczesne, wszystkie w neutralnej palecie”. Pomogło to parze usprawnić swój najlepszy cel w kuchni: rozjaśnić ją!

Kuchnia reno
Niech stanie się światłość!Dzięki uprzejmości Dustin Walker dla Hutch

“Namalowaliśmy wszystko” po prostu białe “Benjamina Moore’a – powiedział Mittman. “To naprawdę zmieniło przestrzeń.”

Po kilku korektach kolorystycznych Mittman postanowił uczynić tę dziesięcioletnią przestrzeń bardziej “ponadczasową i wygodną” dla swojej rodziny.

Kuchnia reno
Ta rodzina jest gotowa na gotowanie!Dzięki uprzejmości Dustin Walker dla Hutch

“Dodaliśmy półwysep, który nadał naszej kuchennej kuchni mnóstwo miejsca na przygotowanie posiłków” – powiedział Mittman. “Jestem duży w dziedzinie przestrzeni dyskowej, więc fajnie było zaplanować, by szafki były super funkcjonalne.”

Kuchnia reno
Otwarte półki pomagają przestrzeni wyglądać bardziej nowocześnie.Dzięki uprzejmości Dustin Walker dla Hutch

Mittman i jej mąż uwzględnili koszty renowacji w cenie zakupu i wydali około 50 000 na aktualizacje w całym domu. Wybierając jaśniejszy odcień na szafkach i ścianach i decydując się na więcej miejsca w kuchni, są to proste, niedrogie aktualizacje, z których każdy może korzystać.

“Uwielbiam naszą nową kuchnię, dzięki której gotowanie staje się przyjemniejsze” – powiedział Mittman. “Tam spędzam dużo czasu.”

125-letni dom zostaje poddany gruntownej modernizacji

25.2.201700:49