Sprawdź nowy elegancki apartament Chrissy Teigen i Johna Legend

Chrissy Teigen i John Legend powiększyli niedawno swoją rodzinę o jedną, co jest tym bardziej powodem do rozszerzenia ich przestrzeni życiowej..

Para kupiła trzypokojowy apartament typu penthouse z trzema sypialniami w nowojorskiej dzielnicy Nolita, a mieszkanie jest uosobieniem miejskiego szyku.

Chrissy Teigen and John Legend's NYC apartment
Ten kominek wygląda tak przytulnie!Douglas Elliman

W skąpanym w słońcu salonie znajduje się elegancki kominek gazowy, zamknięty w kamieniu, który dociera aż do wysokiego sufitu. Ciemne drewno pokrywa akcentującą ścianę, dodając odrobinę ciepła do przeważnie białej przestrzeni.

W otwartej przestrzeni dziennej znajduje się również kuchnia w stylu industrialnym z ciemnymi szafkami i blatami. Spodziewamy się, że w mediach społecznościowych Teigena pojawi się mnóstwo zdjęć, które będą zawierały niektóre kulinarne kreacje.

Chrissy Teigen kitchen
Druga książka kucharska Theigen “Cravings 2” już wkrótce. Ta kuchnia to świetne miejsce do robienia niektórych z jej ulubionych przepisów.Douglas Elliman

Duża wyspa zapewnia miejsce do siedzenia i jedzenia, lub na bardziej oficjalny obiad, rodzina może ucztować w jadalni, która znajduje się w rogu salonu obok wielu okien wychodzących na miasto..

Chrissy Teigen and John Legend home
Elegancka jadalnia z widokiem na narożnik.Douglas Elliman

Odsłonięta cegła dodaje charakteru do jasnych i przestronnych sypialni.

Chrissy Teigen house, bedroom
Jedna z sypialni z odkrytą cegłąDouglas Elliman

W jednym z pokoi znajduje się świecący, a zarazem modny żyrandol. Być może Luna, 2, zadzwoni do dibs.

Chrissy Teigen daughter
Ten pokój jest tak duży, że mieści dwa łóżka!Douglas Elliman

Główna łazienka, która po prostu krzyczy “Dzień spa”, ma szklany prysznic i elegancką białą wannę.

Chrissy Teigen and John Legend's NYC apartment
Jak luksusowa jest ta łazienka?!Douglas Elliman

W przypadku niektórych outdoorowych urządzeń R & R będą mogli udać się na prywatny taras dachowy z miejscami do siedzenia lub zjeść posiłek na świeżym powietrzu, podziwiając zieleń i widok na panoramę miasta..

Chrissy Teigen and John Legend's NYC apartment
Trochę odosobnienia w środku miastaDouglas Elliman

To nie pierwszy raz, kiedy Legend i Teigen mieszkali pod tym adresem. Mieli kiedyś apartament z jedną sypialnią w tym samym budynku, pokazujący go w funkcji dla Architectural Digest w 2016 roku.

“Ten apartament jest ucieleśnieniem wszystkiego, co kocham” – powiedział magazynowi Teigen o swoim pierwszym miejscu. “Uwielbiam ciemne i rustykalne, ale nadal bardzo czyste i bardzo eleganckie.”

I wydaje się, że styl tego nowego mieszkania również dobrze pasuje do jej gustu.