Przygotuj się bać! Nocuj w jednym z tych nawiedzonych domów

Czy po prostu kochasz dobry strach? O ile inscenizowane nawiedzone domy są fajne, dlaczego nie zostać w prawdziwym? To znaczy, oczywiście, jeśli się odważysz! Poniżej, zobacz niektóre z najbardziej przerażających domów dostępnych do wynajęcia w Airbnb, i dowiedz się więcej o historii tych nawiedzonych miejsc.

1. Haunted Castle House, Brumley, MO

Nawiedzany Airbnb
W tym byłym szpitalu i domu pogrzebowym znajduje się cmentarz na tyłach ogrodu.Airbnb

Ten 169-letni wiktoriański dom został nazwany jednym z najbardziej nawiedzonych domów na Środkowym Zachodzie, zgodnie z listą. Posiada cztery sypialnie i dwie wanny, może pomieścić do ośmiu osób, ale upewnij się, że każdy, kto odważy się odwiedzić, jest w porządku z małą paranormalną aktywnością. W przeszłości było to miejsce szpitala i domu pogrzebowego, a właściciele piszą, że nie mogą obiecać, że nie doświadczysz upiornego spotkania. Jeśli czujesz się odważnie, możesz odwiedzić cmentarz w ogrodzie, kiedy potrzebujesz świeżego powietrza.

2. Rezydencja dworska, św. Paweł, MN

Nawiedzany Airbnb
To upiorne leśne podwórzisko daje poszukiwaczom duchów wspaniałe miejsce do eksploracji.Airbnb

Uznany za najbardziej tajemniczy dom w Saint Paul przez Pioneer Press, ten upiorny, przypominający zamek dom będzie stanowił doskonałe tło dla poszukiwań poszukiwaczy duchów. Czynsz za apartament typu master suite obejmuje łazienkę, pralnię, szafę i maszynę do ćwiczeń. Jednak odwiedzający będą mieli również dostęp do innych części domu, w tym kuchni, salonu i dziedzińca.

ZWIĄZANE Z: Wieża Eiffla: Oto, jak możesz ją wynająć za pośrednictwem HomeAway

3. Parks-Bowman Mansion: The Haunted Bedroom, Nowy Orlean, LA

Nawiedzany Airbnb
Mówi się, że w tej sypialni czasem można zauważyć dziecięcy duch.Airbnb

Czy chcesz dzielić pokój z duchem? Zgodnie z listą, niektórzy goście powiedzieli, że widzieli młodą dziewczynę w żółtej sukience z lat 90. XIX wieku w tym wynajęciu sypialni. Ale właściciele dodają, że jest bardzo nieśmiała, więc możesz jej nie zobaczyć. Jeśli nie mówi “cześć”, nadal możesz się denerwować podczas pobytu w mieście – Nowy Orlean ma wiele upiornych cmentarzy i nawiedzonych miejsc do odwiedzenia.

4. Historic Ghost Cottage, Savannah, GA

ZA ghost named Laura allegedly haunts this cottage in Savannah, GA.
Duch, o imieniu Laura, rzekomo nawiedza ten domek w Savannah, GA.Airbnb

Oficjalnie o nazwie “Domek Laury”, ten dom z 1799 roku ma przedstawiać ducha – o imieniu Laura, na wypadek, gdybyś tego nie zauważył – który mieszkał tam przez 50 lat. Według jednego z raportów, czasami wychodzi, żeby robić takie rzeczy, jak migotanie świateł lub otwieranie okien. Ta jedna sypialnia, jedna wanna może pomieścić do czterech osób, a także była używana w kręceniu dramatu Roberta Redforda “Konspirator”.

ZWIĄZANE Z:Możesz teraz wynająć “Full House”! Zobacz wnętrze

5. Civil War Farm House, Gettysburg, Pensylwania

Nawiedzany Airbnb
Kiedyś był on używany jako szpital po bitwie pod Gettysburgiem, ten dom jest zamieszkany przez przyjazne duchy.Airbnb

Chcesz trochę lekcji historii ze swoim nocnym doświadczeniem? Zgodnie z listą, ten dom był używany jako szpital polowy wojny domowej po bitwie pod Gettysburgiem w 1863 roku. Wynajem jest dla prywatnego pokoju w domu, a właściciel – który tam mieszka – mówi, podczas gdy ona jest jedynym żyjącym gospodarzu, jest wielu innych, którzy z nią mieszkają. Dodaje, że chętnie dzieli się z tobą historiami i zauważa, że ​​wszystkie duchy są przyjazne.

Wewnątrz domu po Białym Domu Obamy: rezydencja ze słynnymi sąsiadami

26 maja 2016 r02:17