Przestań szorować! Jak suche prześcieradła pomogą Ci oczyścić kuchnię

Wiesz, że czeka Cię wyczerpujący trening trójgłowy, gdy wyczujesz słaby zapach spalonych kiełków Brussel w powietrzu. W przypadku przypalonych garnków, wypalonych patelni i szklanych naczyń do pieczenia może być trudnym zadaniem pozbycie się tej brązowej, pieczonej w szparze porcji. Przyznaję, że rzuciłem danie lub dwie, kiedy szaleje, a smoła po prostu nie ruszy.

Zastanów się. Odłóż smar łokciowy i wyciągnij arkusz osuszacza! Założę się, że nigdy nie myślałeś, że zszywki na pranie pozwolą ci uwolnić się od tych epickich katastrof kuchennych.

Tłusta patka? Nie panikuj (zamiast tego wyciągnij arkusz suszarki)

19 stycznia 2017 r00:53

TODAY Home wystawił tę metodę na próbę i był zszokowany wynikami! Kondycjonery w arkuszu suszarki pomagają zmiękczyć i przeciąć tłuszcz, skutecznie zmniejszając czas szorowania o połowę. Zastanów się nad ostateczną wersją ściągawki.

Co będziesz potrzebował:

  • Brudny garnek, patelnia lub danie
  • Arkusz suszarki
  • Ciepła woda
  • Gąbka

Co będziesz robić:

1. Wlej ciepłą wodę do naczynia.

Wlać some warm water in the dish to start.
Wlać trochę ciepłej wody do naczynia, aby rozpocząć.Anna De Souza

2. Umieść arkusz suszarki na powierzchni wody. Pozwól mu usiąść przez 10-15 minut, a nawet na noc, aby naprawdę zapiec się w mesach.

The conditioners in the dryer sheet help de-grease your dirtiest dishes and pans.
Kondycjonery w arkuszu suszarki pomagają odtłuścić najbardziej zabrudzone naczynia i patelnie.Anna De Souza

3. Przetrzyj naczynie mokrą gąbką. Wszelkie zabrudzone tłuszczem i żywnością powinny podnosić się łatwo po miękkiej stronie gąbki.

Mów o czystym zamiataniu!