Projektant wnętrz, który pasuje do Twojego budżetu? Znajdź najlepszą usługę dla siebie

Myślisz o nadaniu wnętrzu swojego domu przeróbki? Niezależnie od tego, czy próbujesz zdecydować, jaki kolor pomalować ściany, jak rozmieścić meble czy jakie przedmioty kupić, masz fachową pomoc na wyciągnięcie ręki – dosłownie na ich kliknięcie!

Poniżej zapoznaj się z niektórymi z usług projektowania wnętrz dostępnych online i dowiedz się, który z nich jest dla Ciebie najlepszy.

Zdjęcie of a modern interior design home.
Fotografia nowożytny wnętrza domu projektShutterstock

Laurel and Wolf: Najlepsze dla pełnego wirtualnego procesu

Jeśli jesteś frajerem do quizów, pokochasz pierwszy krok w tym procesie projektowania. Ocenisz swoje ulubione pokoje w serii zdjęć, dając tobie i potencjalnym projektantom wyobrażenie o tym, czego oczekujesz od makeover. Wtedy odpowiesz na pytania dotyczące Twojego gustu / przestrzeni / budżetu i prześlesz zdjęcia swojego pokoju.

Projektanci zasadniczo będą konkurować o swój biznes, wysyłając pomysły, a wybierzesz ten, z którym chcesz pracować, komunikując się z nimi praktycznie, dopóki nie sfinalizujesz idealnego wyglądu. Wyślą ci listę ping zawierającą linki do kupowania wszystkiego, nie obniżając ani grosza o twój budżet.

Cennik: Kompletne plany zaczynają się od 299 $ za pokój, chociaż istnieje plan z bardziej podstawowym procesem, który zaczyna się od 199 $.

Homepolish: Najlepsze do osobistych doświadczeń

Obecnie usługa ta, dostępna obecnie w 13 miastach metropolitalnych w całym kraju, łączy ekspertów z klientami w prawdziwym życiu. Po podzieleniu się przeglądem swojego projektu (np. Rozmiaru miejsca, wysokości wydatków i wizji) następnym krokiem tej usługi projektowej jest osobista konsultacja (stawka to 50 USD dla młodszych projektantów lub 80 USD dla seniorów).

Profesjonalista przyjdzie do twojego domu, zwiedzi przestrzeń i porozmawia z tobą o planie. Jeśli podoba Ci się jego pomysły, możesz skorzystać z pomocy w prostych rzeczach, takich jak tworzenie ścian galerii i aranżacja mebli, a także bardziej rozbudowane projekty przeróbek wnętrz, np. Pomaganie w wybieraniu kolorów farb lub pisanie na kawałki z tobą.

Ceny: czas młodszych projektantów kosztuje 100 USD / godz., Podczas gdy seniorzy kosztują 130 USD / godz. – dostępne są dwie opcje: Sesja jednodniowa (trzy godziny) i Pakiet projektowy (tyle czasu, ile chcesz przy minimalnym zakupie 10 godzin).

Zoom Wnętrza: Najlepsze na małe powierzchnie

Firmę tę założyły trzy kobiety, które spotkały się podczas swojej pierwszej pracowni projektowania wnętrz na George Washington University. Po pomaganiu swoim przyjaciołom w projektowaniu ich pokoi i apartamentów akademickich, zdali sobie sprawę, że istnieje luka na rynku projektowania wnętrz, jeśli chodzi o przestrzeń dla studentów i młodych profesjonalistów..

Po przeprowadzeniu bezpłatnej ankiety dotyczącej stylu otrzymasz bezpłatną konsultację projektową przez telefon lub Skype. Następnie twój projektant stworzy ZOOMboard, który pomoże ci zarówno wizualizować przestrzeń. Możesz przejść dwie rundy wersji, aby upewnić się, że kochasz wszystko, co tam jest. Gdy skończysz, otrzymasz ostateczną listę zasobów reklamowych – możesz wybrać, co chcesz, a czego nie. Następnie zespół zamawia wszystko dla ciebie, a zostanie on wysłany bezpośrednio na twoje miejsce.

Cennik: Plany zaczynają się od 199 $

Dekorator w pudełku: najlepszy dla tych, którzy nie lubią podejmować decyzji

W stylu zabawy, projektantka wnętrz Annie Pauza stworzy spersonalizowany projekt dla twojej przestrzeni i wyśle ​​wszystko, czego potrzebujesz (łącznie z tablicą projektową, listą ping i notatką odręczną) w pudełku wszystko zapakowanym w ładny łuk. Po prostu odpowiedz na kilka pytań na jej stronie o swoim stylu, preferencjach kolorystycznych itp., A następnie prześlij zdjęcia, wyślij pomiary i wybierz pakiet projektowy.

Cennik: Pakiety z pełnym pakietem pokoi zaczynają się od 400 USD, ale możesz wybrać opcje a la carte, takie jak propozycje kolorów farb, za 75 USD.

Blugloss: Najlepsze dla tych, którzy chcą to zrobić na własną rękę

Czasami możesz po prostu chcieć pomysłów – nie osobistego projektanta wnętrz. Tutaj właśnie pojawia się ta strona. Przejrzyj zdjęcia stylizowanych pokoi (z domów celebrytów, filmów, czasopism itp.), A gdy znajdziesz coś, co Ci się podoba, możesz spojrzeć prosto z obrazu z ozdobnymi deskami z meblami i akcesoriami podobne do tego, co widzisz, wraz z sugestiami podniebienia kolorystycznego.

Cennik: Darmowy. Ty wybierasz, co chcesz kupić i możesz go kupić bezpośrednio ze strony sprzedawcy.