Pałac Buckingham, aby uzyskać remont o wartości 455 milionów dolarów na “pilne naprawy”

Pałac Buckingham nie całkiem zmienił się w górnika, ale wielowiekowa rezydencja zdecydowanie pokazuje swój wiek.

Dom królowej Elżbiety potrzebuje około 369 milionów funtów (około 455 milionów dolarów) na poważne naprawy. Poprawki będą “w przyszłości dowodzić” pałacu i zapobiec wystawieniu go na niebezpieczeństwo pożaru, powodzi i innych niebezpieczeństw, powiedział w oświadczeniu i na konferencji prasowej.

Buckingham Palace to get major repairs in 10-year renovation plan
Podczas minionego lata “Trooping the Colour” przelot samolotów przechodzi nad Pałacem Buckingham, który otrzyma ważne aktualizacje od kwietnia 2017 r..
Getty Images

Około 100 mil kabli elektrycznych, z których większość ma 60 lat, wraz z rurami prowadzącymi, tysiącami opraw oświetleniowych i gniazd ściennych oraz około 2500 grzejników zostanie naprawionych podczas remontu.

Prace rozpoczną się w kwietniu i potrwają przez następne 10 lat. Królowa, która w tym roku skończyła 90 lat, pozostanie na miejscu podczas budowy.

Buckingham Palace
Część Białego Salonu w Pałacu Buckingham.AFP – Getty Images

Urzędnicy Pałacu szacują, że gdy zostaną uwzględnione korzyści, efektywność energetyczna i inflacja, rzeczywistą ceną pracy będzie około 222 milionów funtów (274 milionów USD).

POWIĄZANE: Nowa wirtualna wycieczka po Pałacu Buckingham ma miejsce w rezydencji królewskiej

Remonty zostaną częściowo opłacone przez tymczasowy 10-procentowy wzrost Suwerennego Grantu, konta finansowanego przez rząd Zjednoczonego Królestwa w celu utrzymania kosztów operacyjnych utrzymania domu królowej i majątku koronnego.

królowa Elizabeth inside Buckingham Palace
Królowa Elżbieta spotyka się z Angeliną Jolie w Pałacu Buckingham w 2014 roku, kiedy aktorka została uznana za honorową dame dla jej pracy humanitarnej.
Getty Images

Wiadomości o finansowanych ze środków publicznych naprawach doprowadziły do ​​powstania petycji, w której domaga się od rodziny królewskiej ustawy o renowacji pałacu. Ponad 12 000 osób podpisało petycję, zadając pytanie, dlaczego monarchia otrzymywała tak dużo dodatkowych pieniędzy podczas krajowego kryzysu mieszkaniowego i okresu oszczędnościowego.

“Teraz Royals oczekują od nas głębszego kopania, by odnowić Pałac Buckingham” – twierdzi petycja. “Bogactwo bogactwa jest nieocenione. Jest to, mówiąc krótko, oburzające. “

Pałac Buckingham otwiera przednie drzwi dla publiczności

25.2.201501:32

Pałac Buckingham wskazał na niezależny raport, w którym stwierdzono, że budynek i cenne przedmioty, w których się znajduje, w tym wiele dzieł sztuki i innych bezcennych dzieł w kolekcji królewskiej, są narażone na poważne szkody.

POWIĄZANE: Królowa Elżbieta II kończy 90 lat! Oto jej najlepsze spotkania celeb

“Pałac Buckingham jest jednym z najbardziej charakterystycznych budynków na świecie, a program ten ma na celu przedłużenie jego życia zawodowego o kolejne 50 lat”, powiedział Tony Johnstone-Burt, mistrz rodziny królowej.

Wewnątrz Buckingham Palace, which is undergoing renovations.
Ta fotografia z 2011 r. Pozwala zajrzeć do Galerii Zdjęć Pałacu Buckingham.AFP – Getty Images

“Po zakończeniu prac, będziemy mieć pałac odpowiedni do celu do 2067 roku”, powiedział. “Program dotyczy części konstrukcji, których nie widać z zewnątrz: hydraulika, elektryka i inne niezbędne usługi budowlane, które przeszły sześć dekad bez kompleksowego ulepszenia.”

POWIĄZANO: Królowa Elżbieta dziękuje tweetom za życzenia urodzinowe – zobacz jej słodkie przesłanie

Pałac Buckingham ma 775 pokoi, w tym 19 pokoi państwowych, 52 pokoje królewskie i gościnne, 188 pokoi dla personelu, 92 biura i 78 łazienek.

Brytania's Prince William and Duchess of Cambridge walk outside Buckingham Palace
Książę i Duchess z Cambridge, widziane tu zaraz po ślubie w kwietniu 2011 r., Przechadzają się przed Pałacem Buckingham.Basen przez Reuters

Pałac bronił również renowacji jako dobrze wydanych pieniędzy ze względu na turystów, których przyciąga, w tym ponad pół miliona ludzi, którzy każdego lata zwiedzają rezydencję.

“Program robót zwiększy dostęp publiczny i ulepszy udogodnienia dla odwiedzających, a także stworzy bardziej wydajne energetycznie środowisko pracy dla ponad 300 osób pracujących w Pałacu, w tym członków rodziny królewskiej”, zgodnie z oświadczeniem pałacu.

Śledź Eun Kyung Kim na Twitterze lub Facebooku.

Królowa Elżbieta obchodzi swoje 90. urodziny (ponownie)

10 czerwca 2016 r01:39