Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby zorganizować brunch na Dzień Matki na Pinterest

Jeśli jest coś, co przychodzi na myśl, kiedy myślimy o Dniu Mamy – po tym, jak myślimy o naszych mamach, oczywiście – to jest brunch.

Teraz, gdy wielki dzień mamy jest już za rogiem, możesz zacząć myśleć o sposobach zrobienia tego inspirowanego przez Pinterest posiłku swoich marzeń. Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Po wymyśleniu przepisów na Dzień Matki, projektów DIY i pomysłów na wystrój, stworzyliśmy nasze ulubione, aby poranek Twojej mamy stał się łatwiejszy, piękniejszy i smaczniejszy..

Najlepsza część? Wszystkie przedstawione tutaj pomysły są łatwe i szybkie (tak, naprawdę), a ty możesz odtworzyć wszystko w domu.

Przygotujcie się więc, aby wziąć Dzień Matki na wyższy poziom. I pamiętajcie, że na pewno pozostanie gofrownica. Czy to nie wystarczająca motywacja?

1. Zacznij od kwiatów.

Ten wspaniały spread zaczyna się od kupionego w sklepie bukietu, który można wzmocnić za pomocą naszych wskazówek, dzięki którym kwiaty supermarketu stają się wspaniałym bukietem. Od tego momentu chodzi o dodawanie drobnych szczegółów, aby utrzymać motyw kwiatowy.

POWIĄZANE: Jak przekształcić podstawowe kwiaty w oszałamiający bukiet

DZISIAJ
Rebekah Lowin

2. Zadbaj o kwiatowy wzór inspirowany płatkami kwiatów.

Motyw kwiatów jest kontynuowany na kartach miejsc i menu, gdzie użyliśmy drukowanego tekstu na papierze z akwarelą i prostego pociągnięcia pędzla, aby naśladować płatki kwiatów. Wystarczy kilka razy naciągnąć papier na półkolisty wzór, aby twoja mama chwaliła twój artystyczny blask. Jak łatwo to zrobić? Znajdź szczegółowe instrukcje tutaj.

DZISIAJ
Rebekah Lowin
DZISIAJ
Rebekah Lowin
DZISIAJ
Rebekah Lowin

3. Cytaty do druku ułatwiają wyrażenie Twojej miłości.

Wiemy, wiemy. Trudno powiedzieć komuś, kogo kochasz. Jako alternatywę dla odwiecznego “wypowiadania tego głośno”, połóż to na papierze. Pobierz i wydrukuj nasze szablony na papierze akwarelowym, a następnie spróbuj uderzeń pędzla, który doskonaliłeś od czasu, gdy po raz pierwszy spróbowałeś go na wizytówkach i menu. Znajdź szablony tutaj.

DZISIAJ
Rebekah Lowin

4. Pakiety nasion ożywiają każde ustawienie miejsca. (I podwajają się jako przysługi!)

Dalej: ustawienia miejsca. Utrzymaliśmy różowy motyw pasujący do wybranego przez nas bukietu.

DZISIAJ
Rebekah Lowin

Dla bezczelnego dotknięcia inspirowanego mamą, schowaliśmy pakiety nasion za każdą kartą miejsca. Ilustracje pakietów pasują do naszego różowego stołu, ale co ważniejsze, podwajają się również jako przysługi. (I są niedrogie!)

DZISIAJ
Rebekah Lowin

5. Dalej, przepisy.

Tak, to jest część z goframi. Ale mamy też mnóstwo innych pyszności do spróbowania, w tym przepyszny przepis na quiche Al Roker i całą masę przepysznych stron, owocowych sałatek i deserów ponad-the-top. Sernik ciastek, każdy?

Zapoznaj się z naszym pełnym podsumowaniem brunch z okazji Dnia Matki tutaj.

DZISIAJ
Rebekah Lowin
DZISIAJ
Rebekah Lowin

6. Ciesz się!

Happy Mother’s Day, moms of the world!

DZISIAJ
Rebekah Lowin

Aby zapoznać się z kompletnym przewodnikiem dla matki DZISIAJ, kliknij tutaj!