Oto w jaki sposób Chip i Joanna Gaines pomagają w staraniach o pomoc w Teksasie

Odkąd huragan Harvey dotarł na miejsce jako sztorm kategorii 4 poza Corpus Christi w Teksasie 25 sierpnia, wielu poza tym obszarem czuje się bezradnie, szukając sposobów na udzielenie wsparcia.

“Fixer Upper” gwiazdy Chip i Joanna Gaines, której rodzinne miasto Waco w Teksasie jest teraz wypełnione tysiącami przesiedlonych ewakuowanych, niedawno trafiły na Instagram, aby pokazać, w jaki sposób pomagają w działaniach pomocowych i oferują łatwy sposób, aby ludzie mogli coś zmienić z daleka.

W najnowszym wpisie na Instagramie, który prowadził z “Texasem – zawsze będziemy mieć twoich pleców”, para ogłosiła, że ​​od teraz aż do końca września 100 procent wpływów z ich koszulki “Texas Forever” pójdzie w kierunku przywrócenia domy i życia dotknięte huraganem Harvey.

Zamknęło się w nim mocne przesłanie: “To przedsięwzięcie nie jest dla nas zbyt duże, jeśli wszyscy jesteśmy. Pomagamy przywrócić te miasta razem. Proszę udostępnić ten post i rozpowszechniać słowo “.

Najwyraźniej fani wzięli tę wiadomość do serca, ponieważ zarówno Joanna, jak i Chip posłuchali podziękowań z ich własnych kont, dając fanom głowy, że czas wysyłki może zostać opóźniony z powodu przytłaczającej odpowiedzi.

“Fixer Upper” stars Chip i Joanna Gaines: Dlaczego jesteśmy dumni, że możemy pomóc Waco

18 października 2016 r04:53

Możesz kupić własną koszulkę “Texas Forever” za 26 USD teraz do 30 września w MagnoliaMarket.com i znaleźć więcej sposobów, aby pomóc osobom dotkniętym przez huragan Harvey.

Loading...