Od pralni do małego domu! Zobacz wnętrze tego domu o powierzchni 88 metrów kwadratowych

Projektant i architekt Christi Azevedo uwielbia nieruchomości z zabudową gospodarczą.

Cesar Rubio

“Zawsze są źródłem kreatywności” – powiedziała TODAY.com.

Przetestuj dysk: wewnątrz małego domku o powierzchni 204 stóp kwadratowych

12 września 2016 r02:07

Cesar Rubio

Kiedy więc trafiła na miejsce z wcześniejszą francuską pralnią na sprzedaż w San Francisco, miała doskonały pomysł na kotłownię o powierzchni 88 stóp kwadratowych: przekształcić ją w apartament gościnny z pełną obsługą.

Cesar Rubio

“Całe miejsce było wrakiem, ale pozostało wiele szczegółów” – powiedziała. Przestrzeń, którą z miłością nazywa “Domem murowanym”, została poddana efektywnej i nowoczesnej modernizacji.

ZWIĄZANE Z: Oto, co się stało, gdy zabrałem moją rodzinę na nocleg w małym domku o powierzchni 204 stóp kwadratowych

Cesar Rubio

Obecnie mieści ona nową kuchnię IKEA, wyposażoną w blat ze stali nierdzewnej i niestandardowe górne drzwi ze szlifowanego akrylu. Powiedziała, że ​​hydraulika w tak ciasnych kwaterach jest trudna “, ale z niewielką ingerencją w kuchenne szafki wszystko działa jak urok.”

Cesar Rubio

POWIĄZANE: Mały dom, duże widoki! Zobacz wnętrze tego pięknego malutkiego domu

W kameralnym salonie znajduje się kanapa i stół z kawą / stołem jadalnym oraz rozkładane poduszki, które można przekształcić w leżankę na schodach. Po schodach drabiny na statku znajduje się antresola z wbudowaną szafą i szufladami z drewna orzechowego.

Cesar Rubio

42-calowa wanna wyposażona jest w wiszącą na ścianie toaletę, niestandardową szafkę na leki ze stali nierdzewnej, mały zlew i prysznic podłogowy.

Poddasze z łóżkiem, w komplecie z materacem królowej i dużą ilością miejsca do przechowywania, znajduje się przy szklanym podeście.

Cesar Rubio

POWIĄZANE: czy większy zawsze jest lepszy? Poznaj “mały ruch w domu”

Brick House to obecnie pad dla Azevedo, który spędza połowę czasu w miejscu, które zbudowała w Grass Valley. Ale ona wynajęła to wcześniej za 1600 dolarów miesięcznie, co w San Francisco, gdzie średni czynsz za jedną sypialnię kosztuje 3500 dolarów, jest absolutną ukraść – szczególnie w miejscu, w którym to oszałamiające.

Przypięte na Pinterest.

Artykuł został pierwotnie opublikowany 18 lutego 2016 r.