Nigdy wcześniej nie widziałaś takiego “Chip Gainesa” z Fixer Upper

Nie da się ukryć, że gwiazdy “Fixer Upper” Chip i Joanna Gaines mają chemię. W rzeczywistości ich przekomarzanie jest częścią tego, co sprawia, że ​​ich przebojowy serial HGTV jest tak zabawny do oglądania. Ale – wybacz nam Chip – zazwyczaj jest to wspaniała Joanna, która pali ekran i Chip, który łamie dowcipy i zachowuje się głupio. Nigdy więcej.

Joanna opublikowała niedawno film na Instagramie, który ujawnia jej mężowi całkiem nową stronę. To jest powolny ruch, jest sexy i zmieni sposób, w jaki oglądasz HGTV.

Whoa. Te odcienie, ta ciasna, biała koszulka, nie wspominając już o perfekcyjnym podmuchu wiatru, który wieje włosy Chipa.

POWIĄZANE: Joanna Gaines mówi o tym, że opuszcza “Fixer Upper”

Uwielbiamy to, że Joanna wciąż zauważa (i świętuje), kiedy jej mąż ma wyjątkowo seksowny moment. Nieźle jak na parę, która była razem od 2001 roku i ma czworo dzieci.

Pełna rozmowa: Chip i Joanna Gaines o swoich marzeniach io tym, jak się zaczęły

18 października 2016 r44:15

Mimo że mieszkali w małym Waco w Teksasie i uczęszczali na Baylor University, ci dwaj nie spotkali się dopiero po ukończeniu studiów. Według PopSugara, gdy Chip zatrzymał się w sklepie motoryzacyjnym ojca Joanny, zakochał się w Joannie na miejscu. “Jej tata popełnił błąd, stawiając na nim obraz rodziny za ladą” – powiedział. “Wiedziałem, że ożenię się z nią pewnego dnia po prostu na zdjęciu na ścianie.”

POWIĄZANE: Zobacz, jak Joanna Gaines rozpoczyna telewizyjną przygodę w reklamie opon

Gaines rozmawiał z magazynem People o tym, co prawda, romantycznym, ale niekonwencjonalnym początku ich związku. Joanna powiedziała: “Ty [Chip] trochę mnie prześladował. To w porządku.”

I chociaż ci dwaj tak dobrze się dogadują, okazało się, że wspólna praca była początkowo dość trudna. “Wcześnie, gdy zaczęliśmy razem przerzucać domy, mieliśmy sprawiedliwy udział w walkach” – wspominała Joanna. “Kiedy zaczęliśmy uczyć się nawzajem swoich atutów, zaczęliśmy wpadać w wir rzeczy”.

To oczywiste, że ta para naprawdę lubi być razem i to iskra, której po prostu nie możesz udawać. I nie będziemy cię winić, jeśli chcesz zacząć oglądać “Fixer Upper” z dźwiękiem od tej chwili.