“Nie ma lepszego widoku”: Zobacz wnętrze tego oszałamiającego, wypełnionego oknami domu

“Nie ma lepszego widoku w Westchester [County] niż to”, mówi Mitchell Cannold, właściciel tej szklanej rezydencji na wiejskim wzgórzu poza Nowym Jorku.

Dzięki uprzejmości Zillow

Jest widok na jezioro, otaczający las – i gwiazdy, przez teleskop na dachu, który polecił znany astrofizyk Neil deGrasse Tyson.

Dzięki uprzejmości Zillow

“Kiedy zaczynałem w serialu telewizyjnym” Kosmos “, poprosiłem go, aby powiedział mi, jaki teleskop kupić”, mówi Cannold, współproducent serialu, który miał Tysona i wielu innych na oglądanie gwiazd..

Dzięki uprzejmości Zillow
Dzięki uprzejmości Zillow

Jeśli pragnienie spojrzenia w kosmos trafi Cannolda w środku nocy, wystarczy, że wejdzie drabiną z apartamentu do swojego obserwatorium i zacznie patrzeć.

Dzięki uprzejmości Zillow

Jeśli on i jego żona, nagrodzony Emmy producent Dori Berinstein, czują się bardziej skupieni na sobie, to apartament ma także saunę, jacuzzi i ekspansywny taras z widokiem na jezioro..

Dzięki uprzejmości Zillow

Dom z sześcioma sypialniami i sześcioma łazienkami, który został wymieniony przez Briana Murraya z Houlihan Lawrence za 5,9 miliona dolarów, znajduje się na 225 akrach, na które składa się podgrzewany podjazd, sad owocowy, naturalna szachownica i oświetlony kort tenisowy..

Dzięki uprzejmości Zillow

Schody prowadzące do wejścia do domu otoczone są wodospadem i wiecznie zielonymi bonsai.

Dzięki uprzejmości Zillow

“Pierwotny dom miał bardzo skomplikowane hiszpańskie kroki, a my po prostu nuked to wszystko i zrobił wodospad dla dźwięku tak samo jak piękno”, powiedział Cannold.

Związane z:

  • Ściany szkła w sercu kraju narciarskich
  • Tu nie ma żadnych facetów – tylko rezydencja zbudowana dla Jezusa

Historie dotyczące życia (wideo) na temat znaczenia domu