Możesz pozostać w tych starych wagonikach na Zachodnim Zachodzie podczas następnych wakacji

Przygotuj się na poznanie Starego Zachodu, jakby nigdy wcześniej tego nie doświadczyłeś – dzięki porannej filiżance kawy warzonej na twoim własnym Keurig?!

Nowy typ zakwaterowania jest dostępny w pobliżu Parku Narodowego Yosemite, który pozwoli Ci poczuć się pionierem … ale ze wszystkimi udogodnieniami współczesności.

Glamping wagons
Poczujesz się jakbyś podróżował w czasie, jeśli zatrzymasz się w jednym z tych starych wagonów.Yosemite Pines RV Resort and Family Lodging

Yosemite Pines RV Resort and Family Lodging wprowadziło ostatnio sześć amerykańskich wagonów Conestoga, które możesz wynająć na następne wakacje.

Zgodnie z komunikatem prasowym wydanym dla TODAY Home, wagony są znacznie większe niż kryte wagony opisane w historiach Starego Zachodu. Mają też klimatyzację i ciepło, które, w oparciu o to, czego nauczyliśmy się grając w grę wideo Oregon Trail, pionierzy nie mogli cieszyć się z powrotem w ciągu dnia.

gla
Każdy wagon zawiera również stół piknikowy i grill / pierścień ognia na zewnątrz.Yosemite Pines RV Resort and Family Lodging

Możesz wynająć wagon, który śpi cztery lub sześć. Oba mają łóżko typu king-size i jeden lub dwa zestawy łóżek piętrowych. Są one również wyposażone w kuchenkę mikrofalową i lodówkę. A jeśli wolisz nie robić porannej kawy przy ognisku na zewnątrz, możesz skorzystać z Keuriga znajdującego się wewnątrz twojego wagonu.

Jedną z nowoczesnych technologii, która nie jest wliczona w cenę, jest hydraulika wewnętrzna, ale w pobliżu znajdują się toalety i prysznice.

Ośrodek powiedział, że wagony są już bardzo popularne. Kiedy ogłosili nową opcję na Facebooku, była to największa w historii odpowiedź, jaką otrzymali na swojej stronie.

Znajduje się w Groveland w Kalifornii, zaledwie 22 mil od zachodniej bramy Parku Narodowego Yosemite, ośrodek ma również inne opcje zakwaterowania, jeśli wagonów krytych nie są twoje rzeczy. Możesz zatrzymać się w 34-metrowym Airstream, 19-stopowym stylu retro Silver Beach, luksusowej kabinie lub nawet jurcie.

Na miejscu można także spędzić przyjemne zajęcia rekreacyjne, w tym basen, bocce i boiska do siatkówki, hayrides, a nawet małe gospodarstwo!

Odwiedź stronę internetową ośrodka, by dowiedzieć się więcej lub zarezerwować pobyt.

Ten dom wakacyjny okazał się niezapomnianym przeżyciem

Jul.12.201800:54