Mario Lopez zaskakuje swoją siostrę niesamowitą garażową oazą – zobacz zdjęcia!

Mario Lopez naprawdę wie, jak okazywać braterską miłość.

Wielokrotnie nagradzany aktor telewizyjny połączył siły z domowymi ekspertami w Houzz, by przekształcić garaż w “oazę” nadającą się dla królowej – ale zbudowaną dla jego młodszej siostry, Marissy Wong..

“Ona nie jest tylko moją siostrą” – wyjaśnia aktor w najnowszym odcinku “My Houzz”. “Ona jest moją najlepszą przyjaciółką.”

Dlatego ważne było dla niego, że ma idealne miejsce, w którym ona i jej rodzina mogą ćwiczyć, zrelaksować się lub po prostu zepsuć ruch.

“Dorastając, taniec był wspólną więzią między moją siostrą a mną” – powiedział. “Wciąż to kochamy i jesteśmy zachwyceni, że nasze dzieci uwielbiają to robić teraz”.

Mario Lopez and his sister Marissa
Mario Lopez i jego siostra, Marissa, zawsze lubili tańczyć. To było coś, co robili razem, odkąd byli nastolatkami.Houzz

Wong ma czwórkę dzieci i po obejrzeniu ich tańca w domowym studiu wujka Mario powiedziała mu: “Chciałbym mieć coś takiego”.

A teraz robi.

W rzeczywistości to, co ma, jest czymś więcej niż parkietem. Podczas gdy Wong był daleko, Lopez pracował z załogą, aby stworzyć dodatek do rodzinnego garażu, który działa jako przestrzeń do ćwiczeń i tańca, wraz z pokojem do medytacji, salonem, aneksem kuchennym i łazienką..

The after photo of Marissa's lounge.
Mario dał siostrze relaksujący salon, w którym ona i jej dzieci mogą się zrelaksować.Houzz

Rezultatem jest stylowy remont, który oferuje Wong szansę na pozostanie w domu i uciec od wszystkiego w tym samym czasie.

“Jestem naprawdę podekscytowany tym dodatkiem, ponieważ myślę, że będzie to miało ogromny wpływ na jej życie jako oazy i odosobnienia dla niej” – dodał Lopez.

Przestrzeń zawiera mieszankę eleganckich i pluszowych tkanin, jasnych białych ścian, akcentów z tapetami, sprzętu do ćwiczeń, baletu barowego i wielu roślin, które pochłaniają całe naturalne światło, które teraz płynie.

Wygląda idealnie dla nas – i oczywiście dla Wonga.

“Nie jestem szczęśliwy”, powiedziała po wielkim ujawnieniu. “On jest absolutnie najlepszym starszym bratem, o który każdy może kiedykolwiek poprosić.”

Zobacz Emmę Watson w wywiadzie dla słodkiej 6-letniej córki Mario Lopeza

16.16.201701:56