Le Creuset w końcu wprowadził niedrogie produkty kuchenne

Przyciemnione garnki i patelnie mogą zwiększyć sprężystość kuchni.

Le Creuset, ceniona marka francuskich naczyń kuchennych uwielbiana przez szefów kuchni, takich jak Julia Child, Ina Garten i Martha Stewart, właśnie wprowadziła na rynek (stosunkowo) niedrogą kolekcję pastelową. Nowa kolekcja Sorbet obejmuje zestawy misek do lodów, łyżek, naczyń kuchennych i kubków poniżej 100 USD.

Pojedynczy holenderski piekarnik Le Creuset kosztuje 300 USD, więc wszystko poniżej 100 USD jest w rzeczywistości umową.

Le Creuset's new, affordable Sorbet Collection
Nowa i niedroga kolekcja Le Creuset inspirowana jest sorbetem.Le Creuset

Ale dlaczego jest zwykle tak droga? Znany z trwałych, kolorowych garnków i patelni, markowe naczynia Le Creuset wykonane są z żeliwa, mocnego materiału, którego będziesz używać do duszenia, powolnego gotowania i pieczenia w celu utrzymania stałego poziomu ciepła.

Kolekcja Sorbet jest zamiast tego wykonana z kamienia, który podobnie pozwala na równomierną temperaturę gotowania i zapobiega przypalaniu, i można go umieścić w zamrażarce, kuchence mikrofalowej, piekarniku, brojlerze i zmywarce.

Le Creuset's new, affordable Sorbet Collection
Mniej kosztowna kolekcja Sorbet w Le Creuset obejmuje miseczki do lodów i dopasowane łyżki.Le Creuset

Dziecko zasłaniało jej kuchenne ściany pegami mosiężnymi garnki i patelnie, ale najbardziej rzucającym się w oczy kawałkiem w tym miejscu był ognisty pomarańczowy garnek Le Creuset, który zawsze znajdował się w zasięgu gazu. Ma podziękować za dużą popularność marki, według Independent.

Pomarańczowy piekarnik holenderski podobny do Child’s kosztować będzie około 380 dolarów. Yikes. Jeśli szukasz tańszej opcji, uwielbialiśmy model Lodge 45 $. Przyprawa Apilco Provencal z Williamsa Sonoma też jest całkiem dobra (ale nie wkładaj jej do pieca).

Jeśli marzysz o Le Creuset i szukasz sposobu na rozjaśnienie blatu, nowe zszywki kuchenne z kolekcji Sorbet zapewniają urok i funkcjonalność.

Sorbet Collection Mini Cocottes, zestaw 4, 80 $, Le Creuset

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Kolekcja mini cocottes sorbet, zestaw 4 sztuk

80 USDLe Creuset

Cocette to francuski termin na danie z zapiekanek. Te mini naczynia są idealne na osobiste porcje ulubionego przystawki.

Sorbet Collection Lody do lodów, zestaw 4, 60 $, Le Creuset

Miski do lodów w kolekcji Sorbet, zestaw 4 sztuk

60 USDLe Creuset

Te wielobarwne miseczki przyjmą każdą imprezę z lodem na następny poziom.

Kubki z kolekcji Sorbet, zestaw 6, 30 USD, Le Creuset

Kubki z kolekcji Sorbet, zestaw 6 sztuk

75 USDLe Creuset

Jeśli napijesz się porannej kawy z niedopasowanych kolekcji pamiątkowych i szkolnych kubków dla wychodźców, te jasne kubki będą przyjemną zmianą tempa.

Sorbet Collection Łyżeczki do herbaty, zestaw 6, 30 USD, Le Creuset

Łyżeczki kolekcji Sorbet, zestaw 6 sztuk

30 USDLe Creuset

Nie ma nic słodszego niż łyżka, która pasowałaby do Twojego kubka lub lody, niezależnie od tego, czy jesteś zabawną kompanią, czy oddajesz się słodkiemu zębowi!