Kup ten jednorodzinny zamek za mniej niż 350 000 $

0 Autostrada 31N, Mooresburg, TN
Na sprzedaż: 349 900 $

Wiesz, jak to jest z zamkami: są ogromne i może to być tak wiele pracy nad fosą.

Oto zamek, w którym nie ma kłopotów: dwupokojowe mieszkanie z dwiema sypialniami i półtorej kąpieli, zamek o wysokości 3526 stóp kwadratowych zbudowany z ceglanych ścian i dwudziestometrowych sufitów w Tennessee. A na 70 akrach – dużo miejsca na polowanie na smoki.

Kurtuazja of Zillow
Dzisiaj

Według domu maklerskiego, United Country Clinch Mountain Real Estate, para, która kupiła nieruchomość w latach 80., początkowo zamierzała zbudować replikę Tary z “Gone with the Wind”.

Kurtuazja of Zillow
Dzisiaj

“Gdzieś po drodze zmieniła zdanie i zdecydowała, że ​​chce zamku” – powiedziała Amy Shrader, współpracowniczka agenta Josepha Hauna.

Kurtuazja of Zillow
Dzisiaj

Właściciele odeszli, więc ich syn sprzedaje zamek. Ceglana podłoga porusza się trochę, gdy idziesz po niej, a pół-łazienka na parterze zawiera sekretny pokój. Musisz nacisnąć na ścianę, aby go otworzyć.

Kurtuazja of Zillow
Dzisiaj

I trzymali kawałek Tary. Schody zostały przyniesione z Loew’s Grand Theatre w Atlancie, gdzie miała miejsce premiera “Gone with the Wind”.

Kurtuazja of Zillow
Dzisiaj

Kiedy zamek został ukończony, relacje informacyjne przyciągnęły rzesze turystów, którzy chcieli zobaczyć zamek na wzgórzu. Właściciele wpuścili ich i oprowadzili, po czym poprosili, aby każdy z nich podpisał cegły w kuchni ze znacznikami. Imiona wciąż tam są, chociaż brzęczenie dobiegło końca.

Związane z:

  • Dom tygodnia: “Zamek” inspirowany piwnymi beczkami
  • Najdroższe domy Ameryki na sprzedaż
  • “Jedz, módl się, kochaj” Dom powozów na sprzedaż