Joanna Gaines ujawnia okładkę swojej przyszłej książki “Homebody”

Dobra wiadomość: Joanna Gaines po drodze ma nową książkę o projektowaniu wnętrz!

Odkąd gospodarz “Fixer Upper” rozpowszechnił w zeszłym sierpniu umowę z HarperCollins, fani czekali na każdy szczegół.

Teraz wiemy, że książka “Homebody: przewodnik po tworzeniu przestrzeni, w którą nigdy nie chcesz opuścić”, zawiera porady dotyczące projektowania przestrzeni, pomysłów na każdy pokój w domu i inspirujących zdjęć, w tym zdjęcia z ukochanego domu rodzinnego.

Joanna Gaines home design book,
Nowo ujawniona okładka przedstawia Joannę Gaines w przestrzeni z jej charakterystycznymi elementami, w tym shiplap (oczywiście).HarperCollins

“Mój dom jest moim bezpiecznym miejscem, to jest mój wydech, to jest moje schronienie przed burzą”, niedawno wspominał Gaines w komunikacie prasowym wydawcy. “Oddzielnie od mojej wiary i mojej rodziny, nie ma nic bardziej wartościowego ani istotnego dla mojego dobrego samopoczucia niż sposób, w jaki czuje się moja rodzina, gdy jesteśmy w domu. Powodem, dla którego robię wszystkie rzeczy, które robię, jest to, że bardzo chcę tego dla wszystkich. “

Gaineses nie są obce pisaniu i publikowaniu (i kochaniu) książek.

“The Magnolia Story”, napisana wraz z jej mężem, Chip Gaines, trafiła na listę bestsellerów The New York Times w 2016 roku. A jej książka kucharska “Magnolia Table: Zbiór przepisów na zbieranie” latała z półek wydanie w kwietniu.

Joanna Gaines i Chip Gaines rozmawiają o nowej książce kucharskiej, dziecku nr 5

24 kwietnia 2014 r05:39

“Stolik Magnolii: Zbiór przepisów na zbieranie” autorstwa Joanny Gaines, 15 USD, Amazon

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

“Stół Magnolii” Joanny Gaines

18 USDAmazonka

Wspomnienia Chip Gainesa, “Capital Gaines: Inteligentne rzeczy, których nauczyłem się robić głupie rzeczy”, były także narodowym bestsellerem w październiku, więc spodziewamy się dużych rzeczy od naszej ukochanej Joanny..

W sierpniu miała trochę zabawy, kiedy udało jej się “uzyskać idealny strzał”, kiedy spostrzegła kilka projektów, które miały nadejść.

Książka nie zostanie oficjalnie wydana do 6 listopada, ale jest już dostępna w przedsprzedaży.

“Homebody: przewodnik po tworzeniu przestrzeni, w które nigdy nie chcesz odejść”, 20-40 $, Amazonka

“Homebody” Joanny Gaines

20 USDAmazonka

Nie możemy się doczekać, aby ją przeczytać!

Joanna Gaines wita Jennę Bush Hager w kuchni

16 maja 2017 r04:26