Joanna Gaines mówi o tym, że opuszcza “Fixer Upper”

Być może słyszeliście, że Joanna Gaines zostawia za sobą swój hitowy program HGTV dla nowej firmy kosmetycznej. Mogłeś nawet wpaść w panikę, gdy wyobraziłeś sobie “Fixer Upper” bez Joanny – albo jeszcze gorzej, bez “Fixer Upper” w ogóle!

Ale ma uspokajające słowa dla każdego, kto martwi się przyszłością swojego występu z mężem Chipem Gainesem: “Nie wierz we wszystko, co czytasz”.

Obraz: Tour the Magnolia bakery, store and silos with Chip and Joanna Gaines
Fani mogą być pewni, że Chip i Joanna Gaines pracują już nad 5 sezonem HGTV “Fixer Upper”.Samantha Okazaki / DZISIAJ

W nowym wpisie zamieszczonym na jej blogu Joanna opowiada o plotce o mediach społecznościowych.

“Tak wiele rzeczy dzieje się teraz i wydaje się, że poruszamy się z prędkością światła”, powiedziała o żmudnych zajęciach, jakie prowadzą z Chipem. “Czasami trudno jest utrzymać naszych rodziców w pętli”.

Ale powód, dla którego nie powiedzieli swoim ludziom – ani ich fanom – o tym, jak przeprowadzili się do branży kosmetycznej i pielęgnacji skóry, nie dlatego, że nie mieli czasu. To dlatego, że nie ma w tym prawdy.

“W tym momencie w naszej karierze możemy szczerze powiedzieć, że słyszeliśmy to wszystko – od doniesień o tym, jak przenieśliśmy naszą rodzinę do Vegas, do nas mając więcej lub mniej dzieci, niż faktycznie mamy” – kontynuowała Joanna. “Pod koniec dnia dowiedzieliśmy się, że niemożliwe jest kontrolowanie wszystkich informacji, które tam są”.

POWIĄZANE: Chip i Joanna Gaines: Różnice powodują, że nasze małżeństwo jest silniejsze

Zwłaszcza, gdy ta informacja szybko rozprzestrzenia się na Facebooku, podobnie jak to ostatnie stwierdzenie, że nagle stała się bardziej interesująca w naprawianiu twarzy niż domów.

“Zawsze pamiętaj: jeśli czytasz duże, ekscytujące wiadomości o nas, a nie potwierdziliśmy tego na naszych oficjalnych stronach, zachowaj ostrożność” – napisała.

POWIĄZANE: Chip i Joanna Gaines: Różnice powodują, że nasze małżeństwo jest silniejsze

Joanna podsumowała swoją odpowiedź, próbując rozwiązać wszelkie powracające wątpliwości na temat tej lub jakiejkolwiek innej plotki.

“I na wszelki wypadek, gdybyś się zastanawiał, TAK! Aktualnie kręcimy 5 sezon serialu Nie, nie zajmuję się biznesem kremów do twarzy i nie, nie spodziewamy się dziecka # 5,” dodała, dodając “I nie martw się, wierząc, że niektóre z tych historii zdarzają się najlepszym z nas.”

“Fixer Upper” gwiazdki Chip i Joanny Gaines stają się sławne, jak działają

18 października 2016 r06:35