Jeśli potrzebujesz nam tej zimy, będziemy przytuleni w tym ogromnym poduszkowym fotelu

Czy kiedykolwiek padłeś na kanapę pod koniec długiego dnia i pomyślałeś: “W porządku, ale mogłem naprawdę sięgnąć po piankową poduszkę wielkości łóżka ciężarówki?

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, założymy, że będziesz teraz. I jesteśmy tutaj, aby pomóc ci zrealizować to marzenie.

Więc co jest oznaką dobrego krzesła na poduszkę? Co najważniejsze, ma dobrej jakości wypełnienie, które równomiernie rozkłada masę ciała i nie kompresuje się z upływem czasu (ahem, to smutne krzesło na beanbag, które zostało wyrzucone do kącika piwnicy). Idealnie, gdybyś chciał również zdejmowaną pokrywę, która jest odporna na plamy i łatwa do umycia (ahem, ta złowroga sos do pizzy na tym samym krześle beanbag).

Złotym standardem jest LoveSac, magiczna chmura wysyłkowa z kultowym śledzeniem i zabawną nazwą. Jeśli jesteś gotowy na wszystko, by spędzić w nim przytulną zimę, w tym tygodniu trafi do sprzedaży za 20 procent, a do weekendu z okazji Dnia Weteranów wzrośnie o 25 procent..

View this post on Instagram

NAPTIME K BYE TALK TO YA NEVER 😴

A post shared by Lovesac (@lovesac) on

Tak, to jest drogie (8-metrowy BigOne kosztuje 1300 USD). Ale, hej, może może po prostu wymienić łóżko. W końcu 8 stóp jest wystarczająco duże, aby wygodnie przytulać dorosłych dorosłych. Nie powiemy twojemu ortopedzie, jeśli tego nie zrobisz!

Jeśli nadal nie jesteś gotowy na taką inwestycję, masz opcje. 6-metrowy kokon Jaxx, również w sprzedaży za jedyne 229 $, ma 4,5 gwiazdki na Amazon. Z pewnością można tu znaleźć dobrą drogę do pracy z domu – wystarczy wziąć jedną z tych tacek na śniadanie w łóżku i dobrą lampę, i voila! Natychmiastowe biuro domowe. Przygotuj się na powiedzenie “Hej, szefie, myśl, jeśli pracuję dziś w domu?” Znacznie częściej.

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Jaxx 6-Foot Cocoon

229 USDAmazonka

Jeśli wszystko, czego potrzebujesz, to przytulne miejsce, w którym można popijać “This Is Us”, proponujemy wygodne krzesło z wygodnym workiem z pianką. To 385 $ i ma szacowne 4 gwiazdki na Amazon. Pamiętaj tylko, aby przynosić przekąski … kiedy już się w to wpakujesz, nie możemy obiecać, że łatwo będzie się wycofać.

Comfy Sacks 6-Foot Memory Foam Bean Bag Chair

385 USDAmazonka

A jeśli lubisz się przytulać ze swoją firmą, krzesło Big Joe XXL Bean Bag jest wystarczająco duże, by pomieścić Ciebie i gość – szczególnie przydatny, jeśli masz jedną z tych fantazyjnych kanap, która wygląda wspaniale, ale czuje się jak miejsce w autobusie szkolnym. W pełni popieramy posiadanie “kanapki z propem”, gdy spadną ci teściowie, i jednego z nich dla każdego, kto będzie na tyle wyjątkowy, aby być waszą dużą łyżką.

Big Joe XXL Bean Bag Fotel w suede

179 USDAmazonka

Happy snuggling!

To zostało po raz pierwszy opublikowane 6 listopada 2017 r. W witrynie TODAY.com.