Jak mogę usunąć zadrapania na urządzeniach ze stali nierdzewnej? Odpowiedzi na twoje domowe pytania

Jeśli twoje urządzenia ze stali nierdzewnej są pokryte zadrapaniami lub żyjesz z dziurą w drewnianych drzwiach, pomoc jest tutaj. Współtwórca DZIŚ, Lou Manfredini, zatrzymał się w Studio 1A, aby odpowiedzieć na te i inne pytania zadawane przez widzów.

Wykryto sekret naprawiania zarysowań na stali nierdzewnej

11.12.201404:35

P: Mam otwór 22 cali na 7 cali na dnie pustych drzwi sypialni i nie jestem w stanie wymienić drzwi. Możesz pomóc?

Jeśli drzwi są pomalowane lub możesz je pomalować po zamocowaniu, użyj samoprzylepnych metalowych łat i drewnianych szpachli, aby zakryć otwór. Po przykryciu, wygładź go papierem ściernym i farbą.

POWIĄZANE: Jak mogę zamknąć okna na zimę? Odpowiedzi na twoje domowe pytania

P: Mam ślady zadrapań na urządzeniach ze stali nierdzewnej. Jak się ich pozbyć, a przynajmniej zamaskować? Czy istnieje jakiś związek pocieszający, który można zastosować?

Zgarniacz ze stali nierdzewnej Siege Remover jest przeznaczony do zlewozmywaków, ale może pracować również na urządzeniach, jeśli nie spiesz się. Kosztuje tylko około 10 USD i jest dostępny w większości sklepów z artykułami żelaznymi. Jeśli stal nierdzewna jest wgnieciona, będziesz musiał wymienić część.

POWIĄZANE: Jak mogę pozbyć się błędów? Lou Manfredini odpowiada na twoje domowe pytania

P: Mam nowe ganki z drewna, które zostały zbudowane około dwa miesiące temu i zostaliśmy poradzeni, aby zostawić je bez zabezpieczenia do wiosny. Co możemy zrobić, aby stopić lód, który tworzy się na schodach i podestach bez ranienia drewna?

Liquid Snow Shovel to chlorek wapnia, który można wykorzystać do wstępnej obróbki dowolnej powierzchni i byłby do tego idealny. Na wiosnę należy myć ciśnieniowo i szlifować powierzchnię, a następnie ją kończyć.

Przypięte na Pinterest.

Lou Manfredini pokazuje geniuszowi nowe narzędzie do malowania

Feb.02.201604:59