Izolowane kubki na napoje dla dorosłych są właśnie tym, czego potrzebujesz do chłodnych letnich drinków

Uwielbiam wino i uwielbiam to zimno. Bardzo, bardzo zimno. Ale uwielbiam też pić wino na świeżym powietrzu. Na tym polega mój dylemat: gdy pogoda się nagrzewa, napoje nieuchronnie stają się letnie – i, dla mnie, po prostu obrzydliwe.

Wprowadź izolowany kubek z kolbą Hydro. Z czysto estetycznego punktu widzenia te małe filiżanki są urocze i kolorowe.

Są również mocne i utrzymują twoje libacje bardzo, bardzo lodowate, czy to margarita, czy pinot grigio.

Hydro-kolbowa podwójna ścianka z izolacją próżniową ze stali nierdzewnej Stemless Wine Tumbler, 30 USD, Amazon

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Hydro-kolbowy, podwójnie ściankowy, izolowany próżniowo stemless Wine Tumbler ze stali nierdzewnej

30 USDAmazonka

Dostępne również 23 USD w Moosejaw i 30 USD w L.L. Bean.

Do grillowania na świeżym powietrzu i sezonu piknikowego lubię przynosić koktajle. Mając wyżej wspomniany problem z napojami, które stają się tak ciepłe, Hydro-kolba była bezużyteczna.

Występuje w różnych letnich kolorach. Jest wykonana ze stali nierdzewnej o jakości spożywczej, która utrzymuje zimne wino i gorącą kawę po irlandzku. Jest antypoślizgowy i wytrzymały, i ma bardzo fajną powłokę odporną na zalanie.

Czy warto?

Tak. Jeśli lubisz miły napój, który zachwieje się o zachodzie słońca, siedząc nad jeziorem lub przy basenie z przyjaciółmi, jest to absolutnie tego warte.

Jest to szczególnie opłacalne, jeśli, tak jak ja, masz dzieci, które mają tendencję do biegania, przewracają wszystko i łamią wszystko, co jest zdalnie łamliwe. Jeden jedyny sposób na zniszczenie cookouta? Kawałki potłuczonego szkła.

Nota boczna: Hydro-Flask to także butelka wody sportowej, którą mój syn uwielbia, oraz kubek podróżny, w którym ponad 5000 recenzentów Amazon ma obsesję na punkcie.

Oto kilka innych dobrych, których próbowaliśmy:

Od czasu do czasu robiony Swig Wine Cup, 19 USD, Amazon

Od czasu do czasu robiony kubek wina Swig

19 USDAmazonka

Dostępne również za 20 USD Walmart.

Inny redaktor DZISIAJ przysięga na kubek z kawą, żeby zarówno woda gazowana, jak i Vinho Verde były chłodne w słońcu przy basenie. Po dwóch lub trzech godzinach zazwyczaj znajduje się w nim lód. To niesamowite.

Otrzymują również świetne recenzje: Skylety Podwójnie izolowane szkło Stemless, 23 USD, Amazon

Skylety Podwójnie izolowane szkło stemless

23 USDAmazonka