Fani One Tree Hill natychmiast rozpoznają ten uroczy dom – jest na sprzedaż!

Jeśli dorastałeś oglądając “One Tree Hill”, istnieje duża szansa, że ​​będziesz omdlewać nad tym domem w Wilmington w Północnej Karolinie.

Jeden Tree Hill house
Dom o powierzchni 2 427 metrów kwadratowych znajduje się na rogu.Intracoastal Realty

Urocza posiadłość Colonial Revival została wykorzystana jako dom, w którym Haley James Scott (Bethany Joy Lenz) dorastał w dramacie telewizyjnym, który był emitowany w The CW w latach 2003-2012. To tam miało miejsce kilka godnych uwagi scen, w tym miejsce, w którym Scott i jej przyszły mąż Nathan (James Lafferty) najpierw się całowali, a także gdzie poprosił swoich rodziców o rękę córki w małżeństwie.

A teraz ktoś inny zrobi to samo (real – nie fikcyjne) wspomnienia. Dom zmienia właścicieli w wyprzedaży, która zakończy się 24 kwietnia.

Agent nieruchomości Lois Potratz powiedział, że połączenie z telewizją z pewnością zwróciło uwagę na sprzedaż.

“Musieliśmy opóźnić wizytówkę, ponieważ istniała konwencja” One Tree Hill “- powiedziała do TODAY Home, dodając, że otwarte domy były zmieszane z poważnymi potencjalnymi nabywcami i fanami programu, którzy właśnie odwiedzali to miejsce..

Jeden Tree Hill house
Usiądź na werandzie i obserwuj wszystkich fanów “One Tree Hill” w swoim domu.Intracoastal Realty

Ze względu na fanów, nowi właściciele będą musieli zmierzyć się z zatrzymaniem się na wycieczkach po mieście “One Tree Hill” po mieście.

“Podczas kongresów dzień w dzień zatrzymywałby się setki dziewczyn” – powiedział obecny właściciel John Kilburn. “Nigdy nie widziałem tego koncertu i nie miałem pojęcia, jaki jest jego rozmiar i popularność, ale kiedy się wprowadziliśmy, od razu było widać, jak wielki jest to interes”.

Powiedział, że on i jego żona nie mają nic przeciwko temu, ponieważ większość fanów była niesamowicie pełna szacunku i zapytała, czy mogą robić zdjęcia. “Zrobimy wieczór i usiądziemy na zewnątrz na werandzie, popijamy koktajl i obserwujemy, jak te dziewczęta przychodzą”, powiedział, dodając, że były nawet rekonstrukcje tego epickiego pierwszego pocałunku na ich podwórku..

Sophia Bush: Dlaczego uwielbiam mój chrapliwy, szczery głos

Aug.03.201701:41

Podczas gdy większość scen w filmie nakręcono na zewnątrz domu, wnętrze jest równie piękne. W rzeczywistości ma on swoje roszczenia do sławy jako zestaw w dramacie Stephena Kinga w telewizji CBS “Under the Dome”.

Jeden Tree Hill house
Salon został przedstawiony w CBS “Under the Dome”.Intracoastal Realty

Jest jasny i wesoły pokój słoneczny, który wygląda jak idealne miejsce na poranną kawę.

Jeden Tree Hill house
Zapraszający ogród zimowyIntracoastal Realty

Odnowiona kuchnia wyposażona jest w backsplash z ciemnego metra, umywalkę z farmy, brazylijskie granitowe lady i niestandardowe białe szafki.

Jeden Tree Hill house
W kuchni znajduje się duża spiżarnia i wbudowana chłodziarka do wina.Intracoastal Realty

A pokoje wyglądają bardzo przytulnie, niektóre nawet z prywatnym kominkiem i łazienką.

Jeden Tree Hill house
W sypialniach jest dużo słońca.Intracoastal Realty
Jeden Tree Hill house
Zaktualizowana łazienkaIntracoastal Realty

Z tyłu jest duży taras z widokiem na prywatne podwórko – no wiesz, na wypadek, gdybyś chciał być na zewnątrz, ale potrzebujesz prywatności od fanów “One Tree Hill”.

Jeden Tree Hill house
Przestronny tylny pokład jest idealnym miejscem na letni grill.Intracoastal Realty

“Będzie nam brakowało” – powiedział Kilburn. Rodzina przenosi się do innego miasta, aby być bliżej swojej pracy. A co do jego rad dla nowych właścicieli, mówi, żeby się z tym dobrze bawić. “Nie ma żadnych przesądów w popularności (domu)” – powiedział.

Zobacz więcej zdjęć tego wspaniałego obiektu w Intracoastal Realty.