Ekskluzywny wygląd w domu dziecka Grace Kelly w Filadelfii

Zanim Grace Kelly była nagradzaną aktorką i księżniczką Monako, spędziła dzieciństwo w Filadelfii, mieszkając z rodziną w uroczym, dwunastopiętrowym domu kolonialnym.

wdzięk Kelly
Grace KellyAlamy Stock

Ten dom z sześcioma sypialniami został wybudowany w 1928 roku przez jej ojca Johna B. Kelly’ego, trzykrotnego złotego medaliera olimpijskiego w wiosłowaniu..

Podczas gdy dom zmienił właścicieli przez lata, teraz jest z powrotem w rodzinie po tym, jak syn księżna, Prince Albert z Monaco, kupił go jesienią 2016 roku za 755,000 $.

DZISIAJ ma wgląd w dom dzieciństwa Grace Kelly

11 maja 2017 r05:25

“Myślę, że po rozmowie z niektórymi moimi kuzynami o tym, nie chcieliśmy, aby zniknął lub zobaczyć, jak to w jakikolwiek sposób przekształciło przyszłych właścicieli” – powiedział Prince Albert Hoda Kotb w dniu dzisiejszym. “To ważna część historii naszej rodziny”.

Dziś dom został przywrócony, by przypominać okres, w którym mieszkali Kellyowie.

Weź udział w 3-D wycieczce tutaj:

Użyj myszki lub palców (na telefonie), aby poprowadzić Cię przez przestrzeń.

Wskazówka dla profesjonalistów: Użyj zestawu VR lub kartonowego zestawu słuchawkowego VR, aby w pełni zanurzyć się w grach.

Książę Albert i jego kuzyni przeszli przez stare fotografie i filmy z domu, aby jak najdokładniej dotrzeć do stanu pierwotnego, powiedział Toby E. Boshak, dyrektor wykonawczy Fundacji Księżniczka Grace – USA.

“W salonie jest stary dywan, który został przywrócony”, powiedziała TODAY Home. “Wypolerowali i przywrócili wszystkie wykończenia, zachowując oryginały, o ile to możliwe, i dopasowując starsze przedmioty, które przypominały okres w domu.”

Historyczne klejnoty osobiste dla Kellys znajdują się również w całym tekście.

wdzięk Kelly Home
Możesz zobaczyć wzrost Grace Kelly przez lata wciąż w tej szafie z bielizną.Zach Pagano

Na drugim piętrze drzwi szafy z bielizną znajdziesz wszystkie ryciny wysokości dzieci od dwóch lat do ich późnych nastolatków, wyraźnie oznaczone na drzwiach.

Co do tego, dlaczego dawni właściciele prawdopodobnie nie malują ich, książę Albert powiedział DZISIAJ, że sądzi, iż zdali sobie sprawę, że to część historii rodziny. “Może pomyśleli, że pewnego dnia go odzyskamy” – powiedział ze śmiechem.

Na drugim piętrze znajdują się również cztery sypialnie, z których jedna należała do młodej Grace. “Widziałem rodzinne filmy o niej jako dzieciaku, więc widzę, jak biegała” – powiedział.

wdzięk Kelly Home
Dawna sypialnia Grace KellyZach Pagano / DZISIAJ

W piwnicy jest legowisko, w którym rodzina miała wigilijne przyjęcia. Tam też przeprowadzili wywiad po ogłoszeniu zaangażowania Grace Kelly i księcia Rainiera.

W sąsiedztwie pokoju znajduje się prawdziwy bar, który rodzina nazywa “Kelly Tavern”. Wiosło, które prawdopodobnie należało do pana Kelly’ego, wisi nad barem, a punkt jego czaszki również jest wyświetlany.

wdzięk Kelly Home
Bar w podziemiach rodzinyZach Pagano / DZISIAJ

Boshak powiedział, że dom będzie używany przez księcia Alberta i jego rodzinę za każdym razem, gdy odwiedzą Filadelfię.

“Książę Albert jest bardzo blisko swojej rodziny – kuzynów i dalszej rodziny” – powiedziała. “Jedną z rzeczy, które są bardzo ujmujące, jest to, że pokoje na piętrze zostały stworzone, aby mogły pozostać jak rodzina. Duży pokój na górze został ustawiony, aby dzieci mogły grać. “

wdzięk Kelly Home
Została wystawiona oprawiona w ramki fotografia księżniczki Grace z mężem, księciem Rainierem i ich dziećmi.Zach Pagano / DZISIAJ

Dom będzie nie tylko miejscem pobytu rodziny, ale będzie także wykorzystywany jako siedziba Fundacji Księcia Alberta II z Monako, która wspiera kwestie ochrony środowiska. Będzie to także miejsce organizacji wydarzeń dla The Princess Grace Foundation-USA, które zapewnia stypendia i wsparcie kariery dla wschodzących talentów w teatrze, tańcu i filmie – trzy obszary sztuki, w których księżniczka była pasjonująca.

“Z niecierpliwością oczekujemy na szereg imprez w domu, które będą prezentacją zwycięzców” – powiedział Boshak.