Domowy dom Hamptonsa Tory’ego Burcha jest dokładnie tym, co moglibyśmy sobie wyobrazić

Nic dziwnego, że projektantka mody Tory Burch ma tak samo nieskazitelny i dopracowany smak jak jej styl krawiecki. Biorąc pod uwagę, jak wiele osób pożąda torebek, butów i ubrań, wyobrażamy sobie, że wiele osób zainteresuje się również wystrojem wnętrza swojego gruzińskiego domu z 1929 roku w Southampton w stanie Nowy Jork..

Widzieć inside Tory Burch's Southampton home
Tory Burch na podjeździe jej domu w Southampton.Oberto Gili / Architectural Digest

51-letni Burch kupił nieruchomość o powierzchni 15 000 stóp kwadratowych, nazwaną Westerly, w 2008 roku i od tego czasu powoli dekorował ją architektem i projektantem Danielem Romualdezem..

“Nie zaczęliśmy pusto”, powiedział Romualdez w “Architectural Digest” w funkcji domu w październikowym numerze magazynu. “Powiedziałem do Torysa:” Ten dom jest ogromny – trzymajmy rzeczy, dopóki nie znajdziemy czegoś, co nam się bardziej spodoba “.

torys Burch Southampton home
Dom Tory’ego Burcha w Southampton znajduje się w wydaniu magazynu Architectural Digest w październiku 2017 roku. Oberto Gili / Architectural Digest

Rezultatem jest dom ze starannie przemyślanymi dziełami, które sprawiają, że czujesz się jak kompletna kolekcja – urocze wiejskie osiedle połączone z wielkimi i historycznymi elementami.

W oficjalnym salonie znajduje się kominek, w którym można wygodnie usiąść na sofach tapicerowanych Colefaxem i kultowym Bowoodem Fowlera. Kryształowy żyrandol z lat trzydziestych XX w. Jest eleganckim dodatkiem do pokoju, a wspaniałe jedwabne zasłony dodają przestrzeni jasnego koloru.

torys Burch Southampton home
Kryształowy żyrandol z lat 30. XX wieku wisi w oficjalnym salonie.Oberto Gili / Architectural Digest

Jest tu także biblioteka, ogród zimowy i wielki korytarz wyłożony krzesłami i ławkami w stylu Ludwika XVI.

Główna sypialnia na piętrze to jeden z ostatnich pokoi do wykończenia. Pozbawiona kobiecości przestrzeń jest ozdobiona klasycznym motywem kwiatowym, a malowany plakat w stylu George III w stylu D. Porthault..

torys Burch Southampton home
Kwiatowe zestawy Colefax i Fowler zdobią główną sypialnię.Oberto Gili / Architectural Digest

Burch powiedziała, że ​​lubi “mieszankę wysokich i niskich”, jeśli chodzi o wybór elementów do dekoracji. “Dla mnie to właśnie sprawia, że ​​styl jest interesujący” – powiedziała.

Zobacz więcej uderzających nieruchomości w Southampton w październikowym wydaniu Architectural Digest.

Bobby Flay ujawnia swój ulubiony pokój: swoją kuchnię na świeżym powietrzu

16 sierpnia 2017 r04:57