Deal of the Day: Do 66 procent zniżki na One Odd Bird Leather Goods

Witamy w naszej nowej serii na DZIŚ pING: Deal of the Day!

Sprawa of The Day : One Odd Bird
Deal of the Day: One Odd BirdJeden Dziwny ptak

Każdego dnia o 10 rano EST ujawnimy ekskluzywną ofertę w wysokości 20 procent lub więcej. Tę umowę można znaleźć tylko na naszej DZISIAJ stronie na Facebooku i będzie działać tylko przez 24 godziny. Każdego dnia będzie nowa umowa, więc należy działać szybko!

Upewnij się też, że podoba Ci się nowa strona na Facebooku, dzięki czemu możesz być pierwszą osobą, która dowie się o umowach, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Internecie.!

Proszę kliknąć na linki do stron internetowych, które mają być skierowane do ofert firm przedstawionych i należy przeczytać szczegóły. Mogą obowiązywać warunki i ograniczenia. Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania dotyczące szczegółów, stron internetowych produktów lub zasobów reklamowych, skontaktuj się ze sprzedawcami, którzy składają oferty. Możesz znaleźć ich dane kontaktowe na stronach.

Transakcja dnia: 26 grudnia

Jeden Odd Bird oferuje do 66 procent swojej kolekcji skórzanej firmy, która obejmuje wizytownik, portfel i uchwyt na dokumenty. Nie można ich kupić osobno (za 60% zniżki) lub w zestawie (za 66% zniżki).

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Skórzany Wizytownik, 22,80 USD (zwykle 57 USD, 60 procent zniżki), Jeden Odd Bird

Biznes Card holder

Są one również dostępne w dwóch odcieniach kolorów.

Skórzany futerał na portfel, 52,80 USD (zwykle 152 USD, 60% zniżki), Jeden Odd Bird

Teczka in purple

Są one również dostępne w dwóch odcieniach kolorów.

Skórzany uchwyt na dokumenty, 38 USD (zwykle 95 USD, 60 procent zniżki), Jeden Odd Bird

Dokument Case in blue

Są one również dostępne w dwóch odcieniach kolorów.

Skórzany zestaw firm, 96,50 USD (zwykle 284 USD, 66 procent zniżki), Jeden Odd Bird

Biznes set

Są one również dostępne w innych kolorach.

Boże Narodzenie dotyczyło wszystkiego, co chcesz, teraz nadszedł czas, aby skupić się na rzeczach, których potrzebujesz. Jeśli twoja noworoczna rezolucja ma się zorganizować, te 60 procentowe skórzane akcesoria są dla ciebie!

Pełny zestaw zawiera portfel, uchwyt na dokumenty i wizytownik. Każdy przedmiot jest wykonany z super miękkiej skóry i jest dostępny w dwóch różnych kolorach. Oczywiście płyniemy przez dwukolorową pomarańczę!

Uwielbiamy te, ponieważ są funkcjonalne, a jednocześnie modne. Portfel pełni również rolę etui na iPada, a uchwyt na dokumenty przekształca się w eleganckie sprzęgło. W zestawie będą one przechowywać dokumenty i wizytówki ostro podczas podróży, ale będą również składać oświadczenie podczas następnej prezentacji. Teraz to jest wygrana!

Co więcej, część każdej sprzedaży przynosi korzyści dzięki badaniu autyzmu za pośrednictwem grupy pomocy i organizacji Autism Research Alliance organizacji UCLA, dzięki czemu możesz czuć się dobrze po zakupie tej aplikacji..