Deal Alert: ta kuchenka do jajek z 6 000 recenzji jest 33 procent zniżki

Moja rodzina uwielbia jajka. Żywność pakowana w białko jest niedroga, sycąca i (a może najlepiej ze wszystkiego) to zero punktów na liście diet Weight Watchers.

Co kilka tygodni mamy jaja na obiad, albo jako omlet ze szpinakiem i szynką, albo smażony z cebulą. Moja klasyczna szałwia zapiekanka z jajkiem zawsze tworzy nasze menu na Wielkanoc i uwielbiam trzymać jajka na twardo w lodówce na niskokaloryczną popołudniową przekąskę.

Ale gotowanie jaj często powoduje bałagan, z lepkimi patelniami i miskami do czyszczenia. Wejdź do Dash Rapid Egg Cooker, niedrogiego gadżetu kuchennego, który obiecuje gotować jajka – gotowane, gotowane i omlety – prostsze, szybsze i mniej brudne.

Dash Rapid Egg Cooker, 19 USD (zwykle 30 USD), Amazon

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Szybka kuchenka do jajek Dash

20 USDAmazonka

Jest również w sprzedaży w Wayfair i Bed Bath & Beyond za 19 USD.

Odkryłem ten sprytny gadżet na liście 10 najlepszych bestsellerów Amazon w kategorii urządzeń kuchennych. Ponad 4000 recenzentów przyznało jej ocenę 5 gwiazdek. Moja kochająca jajka rodzina musiała spróbować!

Ta maszyna to w zasadzie gorąca płyta i parowiec z trzema wkładkami zaprojektowanymi specjalnie do jaj. Pozwala ci na gotowanie i gotowanie jaj lub gotowanie omletów.

Miałem urządzenie przez około pięć tygodni i używam go mniej więcej raz w tygodniu. Jeśli często gotujesz jajka i potrzebujesz prostego sposobu na przyspieszenie i zmniejszenie bałaganu, działa świetnie.

Jak to działa? Najpierw nalej ustaloną ilość wody na metalową płytkę (w zależności od tego, jak twarde lub miękkie chcesz jajka). Następnie ustaw niegotowane jajka we wkładce na wierzchu, przebij jajka za pomocą dostarczonej szpilki i naciśnij przycisk, aby rozpocząć. Poczekaj, aż usłyszysz brzęczyk, otwórz górę, a cała para zniknie, pozostawiając ci odpowiednio ugotowane jajka. Działa również dobrze do parowania małych ilości warzyw – wystarczy na bok lub przekąskę.

Dziarskość Rapid Egg Cooker
Amazonka

Brzęczyk jest nieco przenikliwy, ale z pewnością można go usłyszeć w sąsiednim pokoju!

Ta wersja kuchenki jajowej jest zaprojektowana tak, aby gotowała sześć jaj lub dwa razy na raz, chociaż istnieje większa wersja do gotowania większej ilości jaj na raz..

Jajka na twardo są bardzo proste w użyciu. Oszczędza czas oczekiwania na zagotowanie wody i nie ma brudnego naczynia do czyszczenia. Ugotowałem dwa jajka w około 11 minut, co zwykle zajmuje mi około 15 do 20 minut po woda się zagotowała.

Ale jestem też fanem gotowanych jaj. Dorastając, jadłem je zmieszane z masłem, solą i podartymi kawałkami tostów jako wygodnego jedzenia.

Szybki Dash Egg Cookers With Deviled eggs
Amazonka

Aby zagnieść jajko w kuchence Dash, wystarczy rozbić jajko po obu stronach plastikowej tacy do krojenia, włożyć ją do kuchenki, wlać wodę i ponownie nacisnąć przycisk start. Musiałem kłaść minę przez dwa cykle, żeby je ugotować, a jaja przykleiłem do tacy. Tak więc nie podobała mi się ta funkcjonalność.

Polecam kuchenkę Dash każdemu, kto gotuje dla dużych rodzin, które mogą zaoszczędzić czas. To naprawdę oszczędza czas i pozwala uniknąć kłopotów związanych z gotowaniem wielu jaj na raz!

Podczas gdy Dash Rapid Egg Cooker jest najlepiej sprzedającą się maszyną do gotowania jajek na Amazon, oto kilka innych opcji.

Dash Deluxe Rapid Egg Cooker, 30 USD (zwykle 40 USD), Amazon

Szybka kuchenka do jajek Dash deluxe

35 USDAmazonka

Ta kuchenka na jajka kosztuje 29 USD w Bath Bath & Beyond i 30 USD w Target.

W przypadku dużych ilości jajek na twardo rozważ luksusową wersję kuchenki Dash. Pozwala na ugotowanie 12 jaj na raz. Firma twierdzi, że można go również użyć do podgrzania tortilli i parówek, pierogów, warzyw i innych produktów.

Hamilton Beach 25500 urządzenie do gotowania jajek, 13 USD (zwykle 25 USD), Amazon

Hamilton Beach 25500 kuchenka do gotowania jajek

20 USDAmazonka

Jest to również dostępne w Target za 20 USD.

Ta kuchenka do gotowania jaj będzie gotowała do siedmiu jaj na raz i jest wyposażona w tackę na kłusownictwo do trzech jaj.

Elite Cuisine Egg Poacher and Cooker, 15 USD, Amazonka

Kuchenka do gotowania Elite Cuisine Maxi-Matic

15 USDAmazonka

Jest to również dostępne w Target za 20 USD i Walmart za 15 USD.

W tej maszynie do jajek można również gotować do siedmiu jaj i ma ona ograniczoną dożywotnią gwarancję. Kuchnia Elite ma stylowy wygląd, dzięki czemu klienci mogą wybierać spośród wielu zabawnych kolorów, w tym limonkowej zieleni, czerwieni i turkusu.

Czy znasz najlepszy sposób na wyjęcie jaj z kartonu? DZISIAJ Jedzenie ma szufelkę!