Deal Alert: iPad Mini 4 jest w końcu 100 $ zniżki

Używam iPada od 2012 roku. Najpierw użyłem ogromnego modelu z ogromnym etui Otterbox (ponieważ jestem niezgrabny). Potem, dwa lata temu, podczas programu mojego mistrza, przełączyłem się na iPada Mini – o wiele bardziej praktyczny.

Jeśli chcesz także skorzystać z jednego z tych eleganckich urządzeń, teraz masz szansę. Walmart prowadzi solidny, 25-procentowy kontrakt na iPada Mini 4. Zwykle wynosi 400 USD, ale dostaniesz za 300 $. To najtańsza cena jaką widzieliśmy.

128 GB iPad Mini 4, 300 USD (zwykle 400 USD), Walmart

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Apple iPad mini 4 Wi-Fi 128 GB

300 USDWalmart

Obecnie najczęściej używam iPada Mini 4, by przesyłać Netflix i Hulu na mój telewizor, czytać e-booki i artykuły prasowe w metrze i przeglądać Internet. Jednak w szkole podstawowej wymieniłem wszystkie moje podręczniki na pliki do pobrania na iPada i użyłem odłączanej klawiatury do wypisywania dokumentów. Jest to świetny prezent dla nowego studenta college’u.

Wciąż chodzę do księgarni, ponieważ je lubię i mimo, że moje mieszkanie ma cztery wysokie, całkowicie pełne półki, muszę przyznać, że czytanie na iPadzie Mini jest wygodne. I jeśli kiedykolwiek spróbuję nowego przepisu, którego nie ma w moich książkach kucharskich, mogę po prostu wyciągnąć jedno z tych małych urządzeń i podeprzeć je w mojej kuchni.

Z łatwością zmieści się w każdej torebce, działa równie szybko, jak w dniu, w którym ją dostałem, nigdy nie zabraknie miejsca w pamięci i bateria działa wystarczająco długo, że czasami nie ładuję jej przez wiele tygodni. To praktycznie zastąpiło mojego laptopa – który miałem od sześciu lat i teraz używam go tylko co kilka miesięcy do pracy nad projektem lub czymś.

IPad Mini to prosty, przenośny, niezawodny tablet. Przy tej zniżce w wysokości 100 USD warto ją mieć.

Nie jesteśmy pewni, jak długo potrwa umowa, ale prawdopodobnie wkrótce się wyprzeda.

128 GB iPad Mini 4, 300 USD (zwykle 400 USD), Walmart

Apple iPad mini 4 Wi-Fi 128 GB

300 USDWalmart