Deal alert: do 35 procent od Amazon Echo i Kindle na Dzień Ojca

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest mieć swój dom na autopilocie? Aby wrócić do domu i mieć uporczywie czysty salon, zmywarkę zawsze rozładowywać, pranie zawsze składać i piekarnik, który jest już wstępnie podgrzany, abyś mógł zjeść obiad w sam raz.?

Niestety, technologia nie jest tak daleko. Ale linia urządzeń Amazon jest krokiem we właściwym kierunku, oferując narzędzia bez użycia rąk, telewizory, tablety i kamery bezpieczeństwa, aby ułatwić życie.

Dodatkowo, są teraz w sprzedaży na Dzień Ojca, a wiele z najlepiej ocenianych przedmiotów (patrzących na ciebie, Amazon Echo i Kindle Paperwhite) jest dostępnych za 100 USD lub mniej!

Jeśli potrzebujesz prezentu z okazji Dnia Ojca w ostatniej chwili, możesz zamówić jeden z dwudniowym transportem Amazon i zdobyć go właśnie o czasie.

Echo (druga generacja), 80 USD (zwykle 100 USD), Amazon

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Echo (2. generacja)

80 USDAmazonka

Echo może być świetnym wprowadzeniem do Alexy, wirtualnego asystenta Amazona. Po prostu poproś urządzenie o sprawdzenie online, ustaw czasy, zajrzyj do kalendarza lub sprawdź pogodę. Możesz także odtwarzać muzykę z Spotify, Pandory lub Amazon Music.

Echo Dot (druga generacja), 40 USD (zwykle 50 USD), Amazon

Echo Dot (2nd Generation)

40 USDAmazonka

Podobnie jak echo, Amazon Echo Dot ma funkcje wirtualnego asystenta. Po sparowaniu urządzenia z aplikacjami, takimi jak Philips Hue lub Nest, możesz sterować oświetleniem, termostatami, bramami garażowymi, zraszaczami i innymi urządzeniami za pomocą prostego polecenia słownego. Chodzi o to, aby umieścić Echo Dot w wielu miejscach w domu, więc zawsze masz Alexę, kiedy jej potrzebujesz.

Jeśli nie możesz zdobyć wystarczająco dużo Echo, Echo Show jest również w sprzedaży za 149 USD (zwykle 229 USD) – to 35 procent zniżki.

Kindle Paperwhite E-reader, 100 USD (zwykle 120 USD), Amazon

Kindle Paperwhite E-reader

100 USDAmazonka

Najlepiej sprzedający się Kindle firmy Amazon, Paperwhite, to lekki 6-calowy czytnik e-czytnik z baterią, która działa tygodniami. A jeśli jesteś członkiem Prime, będziesz mieć dostęp do tysięcy książek za darmo!

Tradycyjny Kindle jest również w sprzedaży za 60 USD (zwykle 80 USD). Posiada podobne funkcje książki po niższej cenie.

Kamera zabezpieczająca Amazon Cloud Cam, 100 USD (zwykle 120 USD), Amazon

Kamera bezpieczeństwa Cloud Cloud firmy Amazon

100 USDAmazonka

Dzięki szybkiemu sprawdzeniu aplikacji Cloud Cam w smartfonie możesz sprawdzić bezprzewodową kamerę bezpieczeństwa. Są kompatybilne z Alexa i możesz np. Ustawić powiadomienia o wykryciu ruchu lub powiedzieć, że pies przestaje szczekać … nawet jeśli jesteś daleko od domu.

Fire HD 10 Tablet z Alexa Hands-Free, 120 USD (zwykle 150 USD), Amazon

Fire HD 10 Tablet z Alexa bez użycia rąk

120 USDAmazonka

Fire HD 10 ma największy wyświetlacz wszystkich tabletów Amazon i pozwala oglądać filmy i programy, grać w gry, wchodzić w interakcje z aplikacjami, słuchać muzyki i nie tylko. Jeśli szukasz mniejszego urządzenia, Fire HD 8 lub Fire 7 – które również są dzisiaj dyskontowane!