Dawny dom Toma Petty’ego jest stworzony dla gwiazdy rocka, która się nie wycofa

Nie przyjeżdżaj tutaj, chyba że chcesz kupić dawny dom legendy rocka – ponieważ gdy go zobaczysz, będziesz bardzo kuszony.

Poprzednia rezydencja Toma Petty’ego w Encino w Kalifornii znajduje się na rynku za 4,995 milionów dolarów. Późny śpiewak miał nieruchomość zbudowaną zgodnie ze swoimi natchnionymi specyfikacjami i mieszkał tam w latach 80. i 90.

Pewnego ranka w 1987 r. Podpalacz podpalił dom, spalając wszystko poza piwnym studiem nagrań. Drobny przebudowany i od tego czasu dom został odnowiony. Ale nawet dzięki nowoczesnym aktualizacjom i nowym urządzeniom wciąż wydaje się, że został stworzony dla gwiazdy rocka.

Tomek Petty Encino House
Dawne miasteczko Encino w Kalifornii, Toma Petty’ego, jest bardzo prywatne, położone na końcu zacisznej ulicy.Agencja

Położony w dyskretnej, zamkniętej osadzie “Rancho Estates” dom o powierzchni 11 483 stóp kwadratowych ma imponujące wejście z długim, wysadzanym drzewami podjazdem, świecącym się błyszczącymi światłami.

W salonie znajduje się dwupiętrowy sufit belkowy, mnóstwo okien wpadających w jasne światło słoneczne i dramatyczny kamienny kominek, który pełni rolę centralnego punktu pokoju. Białe ściany stanowią wyraźne tło dla naturalnych elementów wystroju przestrzeni.

Tomek Petty Encino House
SalonAgencja

Za zakręconymi schodami znajduje się zakrzywiona jadalnia, która prowadzi do drugiej opowieści.

Tomek Petty Encino House
Jadalnia zagląda za zakrzywione schody.Agencja

W apartamencie typu master znajdują się sufity belkowe i romantyczny kominek. Neutralny pokój obejmuje również niestandardowe szafki i dużo miejsca do wypoczynku.

Tomek Petty Encino House
Sypialnia, w której możesz się zrelaksowaćAgencja

Ale główna łazienka może być najbardziej luksusową częścią. Ten spa jest wyposażony w przeszkloną kabinę prysznicową, podwójną toaletkę i elegancką wannę. A przez okno widać spokojny wodospad, który znajduje się na tyłach posiadłości.

Tomek Petty Encino House
Co za łazienka!Agencja

Wodospad pogrąża się w lśniącym basenie. Na zewnątrz znajduje się również zewnętrzna kuchnia i domek przy basenie, który obejmuje pełne pomieszczenia mieszkalne, trzy łazienki, altanę, dodatkową kuchnię wewnętrzną, magazyn wina i siłownię.

Zobacz więcej zdjęć z oszałamiającej nieruchomości na aukcji.

Życie dobrze przeżyte: Tom Petty, legendarny muzyk rockowy i autor tekstów, zmarł w wieku 66 lat

Oct.08.201701:26