“Czy oni to zrobili?” Dom “Family Matters” jest zburzony

Wygląda na to, że drugi dom Steve’a Urkela zostanie zburzony.

Oryginalna nieruchomość, która została przedstawiona jako dom rodziny Winslow w sitcomie z lat 90. “Family Matters” zostanie zburzona i zastąpiona trzema nowymi domami.

Rodzina Matters house
“… prawdziwa miłość tryskająca z każdego szwu …”ABC / Getty Images

Według DNAinfo, miasto Chicago właśnie zatwierdziło zezwolenie na “rozbicie i usunięcie dwupiętrowej wielopoziomowej rezydencji” zlokalizowanej przy 516 W. Wrightwood Ave., gdzie obecnie znajduje się popularny dom telewizyjny.

“Sprzedawca zdecydował, że nie jest możliwe wyremontowanie nieruchomości, więc budują tam trzy zupełnie nowe domy” – powiedziała Lisa Weinstein z Coldwell Banker..

Miej litość: dom “Full House” może być twój … za 4 miliony dolarów!

28 maja 2016 r01:30

Dodała, że ​​nowa nieruchomość będzie solidnym budynkiem z cegły z jednym dupleksem, jednym prostym i jednym prostym penthouse.

Wewnętrzne sceny serialu zostały nakręcone na planie, a zewnętrzna scena miała dużą rolę w serialu. Poza napisami otwierającymi, często używano go między scenami, aby umieścić rodzinę w domu.

Rodzina Matters
Nie możesz winić Urkela za to.ABC Photo Archives / Getty Images

Przez lata fani serii TGIF pojawiali się na terenie posiadłości i robili zdjęcia ukochanemu domowi. Możemy tylko wyobrazić sobie, ilu z nich wyrzuciło klasyczny slogan Urbka “Czy to zrobiłem?”, Gdy pozował przed domem.

Niestety, tracimy nostalgię z prawdziwego życia w domu, ale przynajmniej będzie żyć we wspomnieniach na Instagramie:

Nawet jeśli nie będziesz mógł już odwiedzić pierwotnej posiadłości, nadal pamiętasz stare, dobre czasy chicagowskiego policjanta Carla Winslowa i jego rodziny – wraz z sagą niezręcznej miłości Urkla do Laury. Począwszy od 29 września, Hulu będzie miał pełną serię “Family Matters” wraz z innymi programami TGIF, takimi jak “Full House” i “Step By Step” dostępne do streamowania.