Christina El Moussa rozprawia się z “niesamowitym” nowym chłopakiem w hołdzie urodzinowym

Christina El Moussa jest wdzięczna nowemu mężczyźnie w jej życiu.

Gwiazda “Flip or Flop” przelała się nad swoim chłopakiem, brytyjskim gospodarzem telewizyjnym Ant Anstead, w słodkim urodzinowym hołdzie, który udostępniła na Instagramie w środę.

“Pod koniec 2017 roku miałem szczęście, że zostałem przedstawiony temu facetowi przez wspólnego przyjaciela. # Fate,” El Moussa, 34, opisał zdjęcie pary. “On już ugruntował mnie na tak wiele sposobów i jestem mu tak wdzięczny.

“@ant_anstead jest niesamowitym tatą dla swoich dzieci, a także wspaniałym z moim, napędzanym i utalentowanym, pokornym i życzliwym, cierpliwym i wspaniałym słuchaczem, zabawnym i przezabawnym, duchowym i na dodatek jest on gorącym AF” – napisała. “Szczęśliwe 39. urodziny, wspaniałe.”

Osobowość HGTV, która sfinalizowała swój rozwód w styczniu z Tarek El Moussą, jej współpracownikiem “Flip or Flop”, zmieniła swój Instagram w podróż zdjęć i filmów ze swoich romantycznych podróży z Ansteadem, który jest najlepiej znany w Wielkiej Brytanii jako aktor. – serial telewizyjny “For the Love of Cars”.

Tylko w zeszłym tygodniu El Moussa udostępnił film o parze na przejażdżce rowerowej po Londynie, a drugi z safari na dziko w Afryce Południowej.

Maven i jej były mąż dzielą dwoje małych dzieci: Taylor, 7 i Brayden, 2.

Anstead, który podzielił się z żoną, Louise, w lipcu 2017 r. Po 12 latach małżeństwa, ma również dwoje dzieci, Amelie i Archiego.