12 czytać książki na lato, według trzech najlepiej sprzedających się autorów

W związku ze zbliżającą się sesją szkolną i nadchodzącymi wakacjami, nadszedł czas, aby wybrać nowy letni odczyt.

DZIŚ zasiadłem z bestsellerem New York Timesa, Bradem Thorem, Isaacem Fitzgeraldem i Jane Green, aby nauczyć się kilku ulubionych faworytów w sezonie.

3 z najlepszych letnich odczytów, według certyfikowanych mól książkowych

Jul.03.201805:23

Fikcja

Brad Thor: “The Book of M: A Novel” autorstwa Peng Shepherd

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

“The Book of M: A Novel” autorstwa Peng Shepherd

17 USDAmazonka

Debiutancka powieść Penga Shepherda podąża za mężem i żoną pośród tajemniczego zjawiska, które usuwa cienie ludzi, prowadząc do przerażającej apokalipsy.

“Święte palenie”, powiedział Thor, “Cóż za niesamowity debiut!” Recenzenci nazwali to “wdziękiem i nitowaniem”, a chłopaki, czy są poprawne, a co za tym idzie, to absolutnie fascynująca i niebezpieczna podróż. “

Jane Green: “My Ex-Life” Stephen McCauley

“My Ex-Life” Stevena McCauleya

14 USDAmazonka

“Sprytna, zabawna, pięknie napisana komedia obyczajowa o homoseksualnym mężczyźnie w średnim wieku, który nagle zostaje uwikłany w życie swojej byłej żony, gdy próbują zrozumieć ich związek. każdy.”

Isaac Fitzgerald: “Tam, tam” Tommy Orange

“Tam, tam” Tommy Orange

14 USDAmazonka

Młody dorosły

Brad Thor: “Miłość i szczęście” Jenny Evans Welch

“Miłość i szczęście” Jenny Evans Welch

15 USDAmazonka

Druga książka Jenny Evans Welch “Love & Luck” poprzedzona jej debiutancką powieścią z 2017 roku “Love & Gelato” opowiada o młodej dziewczynie uciekającej do Europy ze złamanym sercem i pragnieniem odkrycia siebie.

“To zabawne, szybkie tempo i niesamowicie dowcipne,” powiedział Thor. “Zobacz, jak ten autor wciąż wznosi się, jest niesamowita.”

Jane Green: “Sunday’s Not Coming” Tiffany D. Jackson

“Sunday’s Not Coming” Tiffany D. Jackson

10 USDAmazonka

“Jej pierwsza książka, Allegedly, była ogromnym bestsellerem, a ta jest równie cudowna: kiedy najlepszy przyjaciel Claudii w poniedziałek znika bez śladu, Claudia nie może uzyskać żadnych odpowiedzi. W miarę jak historia się rozwija, zdajemy sobie sprawę, że poniedziałkowe życie nie było takie Wydawało się, że linia fabularna jest wypełniona kwestiami społecznymi, takimi jak klasa, rasa i nadużycia, pięknie wykonana i całkowicie przekonująca “- mówi Green.

Isaac Fitzgerald: “Zdumiewający kolor po” Emily X. R. Pan

“Zdumiewający kolor po” Emily X.R. Patelnia

11 USDAmazonka

“Ten poruszający, subtelnie magiczny debiut Emily XR Pan podąża za Leigh, pół-białą i pół-tajwańską dziewczyną, która udaje się na Tajwan, by spotkać się z dziadkami po raz pierwszy, w obliczu samobójstwa matki. w niezwykle trudne tematy z wrażliwością i sercem, a podróż, którą kontynuuje Leigh, jest prawdziwa, nagradzająca i emocjonalnie urzekająca przez całą drogę. “

Literatura faktu

Brad Thor: “The Soul of America” ​​Jon Meacham

“The Soul of America” ​​Jon Meacham

18 USDAmazonka

“Best Soul of America” ​​magazynu New York Times nr 1, autorstwa laureata nagrody Pulitzera, Jona Meachama, bada obecny stan dywersywnej polityki amerykańskiej, analizując krytyczne momenty polityczne w historii Ameryki.

“To wspaniale napisana, podnosząca na duchu historię Ameryki” – powiedział Thor. “Aby zrozumieć naszą teraźniejszość, powinniśmy spojrzeć na naszą przeszłość, i to właśnie robi ta książka.”

Jane Green: “Od rogu owalu” Beck Dorey-Stein

“From the Corner of the Oval: A Memoir”

13 USDAmazonka

“Pyszne i zaskakująco seksowne spojrzenie w szybkim tempie za sceną administracji Obamy. Zabawne i szybkie tempo, z doskonałą wiedzą poufną” – mówi Green.

Isaac Fitzgerald: “Nie tak źle” Roxane Gay

“Nie tak źle” Roxane Grey

11 USDAmazonka

Bonus internetowy

Brad Thor: “Suicide of the West” Jonaha Goldberga

“Suicide of the West” Jonaha Goldberga

17 USDAmazonka

W bestsellerowym eseju Jonaha Goldberga New York Times, “Suicide of the West”, jego wiara w to, że zachodni powrót plemienia, populizmu, nacjonalizmu i polityki tożsamości zagraża współczesnej demokracji.

“Jedna z najlepszych książek, jakie kiedykolwiek czytałem, absolutnie uwielbiałem” Suicide of the West “- powiedział Thor. “Jest tak inteligentny, zabawny i otwierający oczy”.

Jane Green: “Little Big Love” autorstwa Katy Reagan

“Mała wielka miłość” Katy Reagan

13 USDAmazonka

“Wzruszający i piękny, spotykamy dziesięcioletniego Zaca, który jest zdeterminowany, by odnaleźć swojego prawdziwego ojca i połączyć go z matką.” To słodka, podnosząca na duchu perfekcyjna lektura na lato. “

Isaac Fitzgerald: “Floryda” Lauren Groff

“Floryda” Lauren Groff

14 USDAmazonka

Brad Thor jest autorem popularnej serii Scot Harvath, w tym “Use of Force”, “Spymaster” i “The Lions of Lucerne”. Zobacz więcej od Brada Thora.

Więcej letnich odczytów sprawdź:

  • Kotwica DZISIAJ dzieli się swoimi ulubionymi letnimi odczytami

  • Interesuje Cię książka, którą widziałeś DZISIAJ? Oto pełna lista

  • 13 najbardziej oczekiwanych letnich odczytów z 2018 r., Zgodnie z Goodreads