Odblokuj nasze nowe soczewki Snapchat TODAY i naucz się tworzyć własne!

Snapchat jest znany z interaktywnych soczewek, które dodają interaktywne elementy do zdjęć i filmów. Dobrze użytkownicy mogą teraz dodawać funkcje DZISIAJ do swoich zatrzasków!

Od wtorku każdy może stworzyć własną twarz Lens w Snapchat’s Lens Studio. DZIŚ dostałem ekskluzywny podgląd i zrobiłem specjalny obiektyw “DZISIAJ” i obiektyw “DZISIAJ” (poniżej) dla widzów w domu.

Carson trying out the Team TODAY Snapchat Lens
Carson Daly wypróbowuje Team TODAY Snapchat Lens.DZISIAJ

Jeśli czytasz to na swoim telefonie, możesz odblokować soczewkę czapki z daszkiem Team TODAY klikając tutaj i możesz odblokować obiektyw Puppy TODAY z Sunny, naszym nowym szczeniakiem w celu, klikając tutaj.

Jeśli czytasz to na komputerze stacjonarnym lub laptopie:

 1. Otwórz Snapchat na swoim telefonie.
 2. Skieruj kamerę Snapchat na jeden z poniższych obrazów Snapcode.
 3. Zeskanuj obraz na ekranie (naciśnij i przytrzymaj kciuk nad Snapcode).
 4. Pojawi się wyskakujące okienko, które odblokuje obiektyw.
Odblokować the Team TODAY Snapchat Lens
Odblokuj soczewki Snapchat Team TODAY!DZISIAJ
Odblokować the TODAY Puppy Snapchat Lens
Odblokuj obiektyw TODAY Puppy Snapchat!DZISIAJ

Lens Studio to aplikacja komputerowa Snap, darmowa i dostępna dla każdego, aby zaprojektować i zbudować własne soczewki Snapchat. Ponad 30 procent codziennych użytkowników Snapchata gra ze Soczewkami każdego dnia, średnio ponad 3 minuty dziennie. Jest idealny dla dzieci, które uczą się kodować, aby zastosować nowe umiejętności. Po utworzeniu Obiektywu otrzymasz kod Snapcode do udostępnienia każdemu, aby odblokować i użyć w Snapchacie.

Obiektyw Studio
Lens StudioKłapnięcie

Ponadto Snapchat zawiera nowe szablony soczewek twarzy, których możesz użyć, aby zacząć działać szybciej:

 • Farba do twarzy: Twórz sztuki na twarzy, aby pokazać soczewki, które pokazują makijaż, kostiumy i akcesoria.
 • Czapka baseballowa: Dokonaj prostych zmian w czapce baseballowej 3D, aby zmienić kolor, styl linii brzegowej i dodać pojedynczy obraz, aby był on własny. (Do stworzenia soczewki Team TODAY użyto szablonów farb i czapek do baseballa).
 • Zdjęcie: Ten szablon jest podobny do Malowania twarzy, ale wymaga tylko stworzenia przez twórcę pojedynczego, czołowego zdjęcia ich twarzy. Zaimportuj ten obraz do Lens Studio i funkcji “Wykryj twarz”, aby wyrównać obraz do twarzy Lens. (Szablon zdjęcia został użyty do stworzenia soczewki szczeniaka DZISIAJ.)
 • Zniekształcać: Wszystko, czego potrzebujesz, aby nadać swoim przyjaciołom zwariowany, nowy wygląd – rozciągnij twarz we wszystkich kierunkach, wyprostuj oczy i nie tylko.
 • Spust: Twórz wrażenia oparte na ruchach twarzy – na przykład unosząc brwi, mrugając, otwierając / zamykając usta i uśmiechając się; obsługa skryptów i 3D jest pomocna.
 • Obiekty 2D: Dołącz obrazy 2D do głowy! Dzięki grafice 2D użytkownicy mogą stosować sprite’y do budowania soczewek bardzo podobnych do ulubionego obiektywu psa.
 • Obiekty 3D: Dołącz obiekty 3D do twarzy lub wielu twarzy. W przypadku wielu ścian obiekty 3D dla każdej ściany mogą być takie same lub różne.

Pobierz Snapchat Lens Studio już teraz, aby rozpocząć. Kliknij tutaj.

Jeśli nie masz Snapchata, pobierz go tutaj i zainstaluj teraz na swoim telefonie!

Loading...