Zwiększ swoje ciało, wykonując więcej kroków dziennie

Chcesz zmienić swoje życie? Jeśli tak, możesz zapomnieć o tych godzinach na siłowni lub szalonym planie diety. Redaktorzy magazynu “Prevention” twierdzą, że wprowadzenie kilku drobnych zmian może mieć duży wpływ. Rosemary Ellis, dyrektor redakcyjny “Prevention”, została zaproszona do udziału w “Today” na specjalną serię poświęconą trzem sposobom na zmianę swojego życia. Oto kilka wskazówek, które opowiedziała o ćwiczeniach:

Zwiedzanie 10 000 kroków to łatwy sposób na wykonanie zalecanego ćwiczenia na cały dzień. Badania pokazują, że ludzie, którzy wyznaczyli cel 10-K kroków, mają więcej ćwiczeń niż ci, którzy chodzą energicznie przez 30 minut dziennie. Co więcej, nie musisz robić tego wszystkiego od razu lub odłożyć na bok – możesz zmieścić się w tych dodatkowych krokach przez cały swój codzienny dzień.

Zbuduj więcej kroków w swoim dniu
Oto kilka porad:

 • Zaparkuj samochód dalej od biura lub centrum ping.
 • Wsiądź po schodach zamiast windy.
 • Zrób kilka okrążeń wokół centrum handlowego, zanim zaczniesz. Podkręć sklep spożywczy (lub centrum handlowe) przed rozpoczęciem pingowania.
 • Spaceruj po polu gry w piłkę nożną Twojego dziecka (baseball, hokej na trawie itp.).
 • Użyj łazienki (lub fontanny wodnej) na innym piętrze.
 • Natychmiast zanieś rzeczy na górę lub na dół; nie zapisuj podróży, układając rzeczy na górze lub na dole schodów, więc musisz tylko wykonać jedną podróż.
 • Zmień kanały telewizyjne bez pilota.
 • Tempo podczas rozmowy przez telefon.
 • Niech twój mąż / dzieci opuścili cię kilka przecznic od domu i chodzili zamiast jeździć.
 • Wykonuj filmy z ćwiczeniami chodzącymi, takie jak “Walk Your Way Slim” zespołu PV lub Leslie Sansone.
 • Wybierz się na spacer zamiast siedzieć i czekać na samochód w garażu.
 • Spaceruj po bloku, podczas gdy twoje dziecko jest na lekcji gry na fortepianie, tańcu itd. Zamiast siedzieć i czekać na nie.
 • Rób przerwy na spacery zamiast przerwy na przekąskę w pracy.
 • Przejdź przez dysk i idź do banku, kawy, restauracji, apteki itp.
 • Zorganizuj spotkanie spacerowe z kolegą.
 • Każdej nocy przed snem chodź po domu i rób szybki odbiór / sprzątanie.
 • Wzbijaj dodatkowy lot za każdym razem, gdy korzystasz ze schodów. Na przykład, jeśli przechodzisz od 1ul do 2nd piętro, wspiąć się na dodatkowy lot do 3r & D Podłoga i zejdź po schodach.

Dlaczego profilaktyka zaleca 10 000 kroków? Skąd ta liczba? ? 
Rada ds. Sprawności fizycznej i sportu prezydenta zaleca wykonywanie ćwiczeń przez co najmniej 30 minut dziennie, pięć lub więcej razy w tygodniu lub 10 000 kroków dziennie (około 4 do 5 mil) mierzonych krokomierzami.

Ponadto badania pokazują, że chodzenie 10 000 kroków dziennie może pomóc ludziom stracić na wadze i poprawić ich zdrowie serca:

Badanie przeprowadzone na University of Tennessee wykazało, że kobiety w średnim wieku, które wykonały co najmniej 10 000 kroków dziennie, miały znacznie wyższą wagę, jeśli chodzi o wagę ciała i procent tkanki tłuszczowej, co zmniejsza ryzyko otyłości, chorób serca i innych chorób.

Naukowcy przekazali krokomierze 80 kobietom (w wieku od 40 do 66 lat) i odkryli, że ci, którzy zarejestrowali 10 000 lub więcej kroków, zazwyczaj wpadli w zdrowy wskaźnik BMI (wskaźnik masy ciała) i mieli średnio 26 procent tłuszczu. Kobiety, które zrobiły 6000 kroków lub mniej, miały około 44 procent tkanki tłuszczowej i ogólnie dobrze wypadły w kategorii nadwagi dla BMI.

W badaniu z 2001 r. 15 kobietom z wysokim ciśnieniem krwi kazano podwoić liczbę rutynowych kroków do 10 000 kroków dziennie. Po około sześciu miesiącach ciśnienie krwi spadło średnio o 11 punktów. A najlepszą wiadomością jest to, że uczestnicy zazwyczaj logowali się po prostu budując kolejne kroki w swoim dniu.

Czy istnieją badania, które potwierdzają skuteczność podejmowania 10 000 kroków dziennie? 
Badania pokazują, że ustawienie 10-K kroków dziennie jest skuteczniejsze niż zwykłe chodzenie przez 30 minut. Kiedy badacze z American College of Sports Medicine dali 58 nieaktywnym fizycznie kobietom albo cel 10-K kroków (które śledzili na krokomierzu), albo 30 minut marszu, stwierdzili, że ci z grupy 10-K średnio 11 775 kroków dziennie , w porównaniu z 9,505 dla grupy 30 minut.

Dlaczego chodzić? Dlaczego nie biegać, jeździć na rowerze lub lekcje aerobiku?
Każdy może to zrobić, gdziekolwiek, kiedykolwiek, przy minimalnym zapotrzebowaniu na sprzęt i bez krzywej uczenia się. Również chodzenie jest bezpieczniejsze i ryzyko obrażeń dla osób, które dopiero zaczynają ćwiczyć, jest mniejsze. Naukowcy twierdzą, że krokomierze krokomierzy mogą podnosić nawyki stylu życia, które włączają do swoich czasów, podczas gdy ci, którzy strzelają do celu czasowego, mogą mieć postawę wszystko albo nic – jak w, jeśli nie mogę wcisnąć się przez te 30 minut lub godzina ćwiczeń, wtedy się poddam.

Czym jest 10-K kroków? Czy to naprawdę pięć mil? Tak. To wykorzystuje oszacowanie, że 2000 kroków równa się około jednej mili lub 5 280 stopom.

Ile kroków wokół standardowego bloku miejskiego?
Dziesięć bloków miejskich to około mila – około 2000 kroków równa się mili. Biorąc pod uwagę te liczby, jeden blok to około 200 kroków. 

Pierwsze kroki:
Oto kilka informacji na temat zapobiegania, które pomogą Ci zacząć:

Zapobieganie Krokomierz Program chodzenia Prosty sposób na poruszanie się, utrzymywanie zdrowia i pomaganie w zrzucaniu funtów.

Umieszczenie krokometru Gdzie umieścić krokomierz, aby uzyskać dokładną liczbę kroków.

Myśl w krokach, nie minutach Nauka mówi, że programy kroków dają lepsze wyniki niż ćwiczenia przez całą dobę.