Zobacz rodzinę Lester Holt zaskoczyć go w dniu dzisiejszym, aby życzyć mu szczęścia w Nightly News

Lester Holt prowadził transmisję w NBC Nightly News przez cztery miesiące, ale poniedziałek był dla niego nowym początkiem, ponieważ przygotowywał się do pierwszego występu jako trwała kotwica.

“Ostatniej nocy odkryłem, że składam ubrania tak, jakby to był pierwszy dzień w szkole” – żartował Holt w DZISIAJ poniedziałek. “Był to silny przekaz, kiedy zacząłem go wypełniać i myślę, że będziemy nadal budować nasz sukces. To świetna grupa ludzi, którzy trzymali głowy w trudnych chwilach i kontynuują dobrą transmisję, więc cieszę się, że mogę być nowym stewardem “.

Lester Holt: To jak mój “pierwszy dzień w szkole” w Nightly News

26.2.201503:57

W dniu 18 czerwca NBC nazwał Holta stałym zastępcą byłego Nocnego Wiadomości zakotwiczonego Briana Williamsa. Williams, który został zawieszony w lutym, dołączy do MSNBC w sierpniu jako kotwica najświeższych wiadomości i specjalnych raportów.

Holt był także kotwicą Dateline i zakotwiczył Weekend TODAY przez ostatnie 12 lat, więc jego nowa pozycja będzie oznaczać powrót czegoś, czego od dawna nie ma w jego rutynie: weekendy.

Spojrzenie wstecz na 12 lat Lestera Holta z Weekendem DZISIAJ

26.2.201506:19

“To było bardzo dziwne, ponieważ moja żona i ja naprawdę obejmujemy poniedziałek i wtorki” – powiedział.

“Naprawdę miło będzie móc spać w sobotę i niedzielę” – powiedziała jego żona, Carol, która zaskoczyła go w poniedziałek dołączając do niego już DZISIAJ.

Holt dołączył także do studia jego syn Cameron, a przez satelitę jego drugi syn Stefan, który jest poranną kotwicą wiadomości w filii NBC w Chicago. Obaj dzielili w marcu serdeczną chwilę, kiedy Stefan wypełnił wieczorną transmisję WMAQ i rzucił przedstawienie swojemu ojcu.

“Cześć, tato”: syn Lestera Holta wita się z tatą na antenie

17 marca 2015 r00:52

“To zabawne spojrzenie na Stefana, ponieważ gdybyś kilka miesięcy temu zapytał mnie, który z Holtów będzie kiedyś kotwicą wiadomości telewizyjnych o wieczornym programie, pomyślałbym o Stefanie” – powiedział Lester..

Holts byli na wakacjach rodzinnych w zeszłym tygodniu, kiedy dostali wiadomość o tym, że Lester dostał pracę “Nightly News” na stałe.

Obejrzyj dotychczasowe osiągnięcia w karierze NBC News Lester Holt

26.2.201501:58

“Jak wiecie, to, co robimy czasami zabiera dużo czasu z dala od rodziny” – powiedział – “Musimy odpowiedzieć na ten dzwonek, kiedy dzwoni, a oni byli przy mnie, a moja siła i moja skała i byli bardzo pomocni w tym okresie niepewności. “

“Oglądałem Nightly News odkąd byłem małym dzieckiem i nigdy nie przypuszczałem, że mój tata będzie kotwicą, więc teraz jestem z niego taki dumny” – powiedział Cameron.

Śledź pisarza TODAY.com Scott Stump na Twitterze i Google+.