Zobacz, jak fani Cubsa śpiewają piękną ewangeliczną wersję “Go Cubs Go”

Mając nadzieję, że fani Chicago Cubs napną się na otwarcie w kwietniu, Lisa Johnson McFarland połączyła się z ulubionym fanem “Go, Cubs, Go” ze swoim wyćwiczonym głosem gospel..

Jej piosenka od tego czasu była oglądana ponad milion razy na Facebooku, a teraz McFarland ma nadzieję zagrać na bis, gdy Cubs próbują wygrać swój pierwszy World Series za 108 lat.

“Wierzymy,” powiedziała TODAY. “To jest rok.”

51-letnia McFarland pracowała w korporacyjnej Ameryce przez około 20 lat, zanim zdecydowała się zrobić krok do tyłu, by kontynuować śpiewanie, nazywając siebie “Lisa Psalmistką”.

Zachęcony przez jej synów, Brandona, 32 i Byrona, 28 lat, mama z Lockport w stanie Illinois, postanowiła wydobyć z siebie śpiewany głos, który wcześniej pokazywał tylko w kościele.

“Moja pierwsza miłość zawsze śpiewała” – powiedziała – “Miałem swoje dzieci i odłożyłem swoje marzenia na odwrót. Myślałem: “Och, jesteś za stary”, ale moi chłopcy mówią: “Mamo, wciąż to masz”.

Mąż McFarland, Clifford, lat 68, który przeszedł na emeryturę z pracy w firmie naftowej, jest zagorzałym fanem Cubs. Od tego czasu zamienił ją w jedną podczas ich 24-letniego małżeństwa.

Pozostało już tylko Cubs do dokończenia pracy. Są faworytem do wygrania pierwszego World Series od 1908 roku po wygraniu Major League Baseball ze 103 zwycięstwami w sezonie zasadniczym.

Przygotowują się do rozpoczęcia serii National League Championship w sobotę przeciwko Los Angeles Dodgers po powaleniu Giants San Francisco w rundzie dywizji.

POWIĄZANE: Przez rok byłem maskotką college’u: Oto, jak wygląda życie w skafandrze

Jeden z fanów Giants przyniósł kozę do gry 4, nawiązując do legendarnej klątwy, która została podobno umieszczona w Cubs w World Series 1945.

Właściciel tawerny Billy Goat został poproszony o opuszczenie Wrigley Field podczas gry World Series i rzekomo przeklął ich, aby nigdy więcej nie wygrywali.

Pomimo próby jinx w tym roku, Cubs powrócił, aby pokonać Giants w tej grze.

“Mają kozę, ale to jest w porządku (mamusie) mnie mają” – mruknął McFarland – jestem tajną bronią.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.

Siatkarz ze szkoły średniej ogłusza hymnem narodowym

13 października 2016 r01:15