Zdjęcia policyjnej restauracji Nigelli Lawson, męża


Policja śledzi szeroko rozpowszechnione zdjęcia poniedziałek brytyjskiej szefowej kuchni sławnej Nigelli Lawson i jej męża w londyńskiej restauracji. Zdjęcia pokazują, że Lawson rzekomo został złapany przez gardło przez swojego męża prawie 10 lat.

Londyńska policja metropolitalna twierdzi, że Lawson nie złożył oficjalnej skargi, ale “prowadzi dochodzenie w celu ustalenia faktów dotyczących incydentu”.

Zdjęcia przedstawiają Lawsona, 53, najwyraźniej będąc złapanym przez gardło w czterech różnych czasach przez jej męża, byłego kierownika reklamy, Charlesa Saatchi, 70. Pobliskie dinerowie nie interweniowali.

Przedstawiciel Lawsona nie komentował NBC News, a Saatchi nie odpowiedział na prośbę. Później jednak powiedział londyńskiej gazecie Evening Standard, że zdjęcia pokazują tylko parę w “zabawnym tiff”, a para zarabiała, zanim wróciły do ​​domu..

“Około tydzień temu siedzieliśmy przed restauracją prowadzącą intensywną debatę o dzieciach, a ja wielokrotnie przytrzymywałem szyję Nigelli, próbując podkreślić mój punkt widzenia” – powiedział Saatchi w gazecie. “Nie było żadnej przyczepności, to był zabawny tiff. Zdjęcia są przerażające, ale dają o wiele bardziej drastyczne i brutalne wrażenie tego, co się wydarzyło. Łzy Nigelli były spowodowane tym, że oboje nienawidzimy kłótni, nie dlatego, że została zraniona.

Saatchi powiedział, że od kiedy paparazzi zebrali się w domu po tym, jak historia się zepsuła, powiedział Lawsonowi: “zabrać dzieci, aż opadnie kurz”.

Lawson był wcześniej żonaty z dziennikarzem Johnem Diamondem, który zmarł na raka gardła w 2001 roku.

Wspaniały szef kuchni telewizyjnej, znany z wyluzowanego podejścia do gotowania, był zajęty promowaniem swojej najnowszej książki “Nigellissima” w Wielkiej Brytanii podczas przygotowań do amerykańskiej trasy koncertowej. Jest również znana jako sędzia w reality show ABC “The Taste”.