Wszyscy jesteśmy zdezorientowani przez narciarza z halfpipe w drużynie na Węgrzech, który nie może zrobić żadnych trików

Dla wszystkich weekendowych wojowników zastanawiających się, czy kiedykolwiek mogliby wziąć udział w olimpiadzie, narciarz Team Hungary Elizabeth Swaney jest tutaj, aby służyć jako inspiracja.

Urodzony w Stanach Zjednoczonych Swaney, lat 33, w poniedziałek zmienił się w niesamowicie urzekający wyścig kwalifikacyjny, w którym pokonała halfpipe Pyeongchang bez wykonywania jednej sztuczki..

Wyglądając jak fan wyskoczony z tłumu, Swaney nie próbował żadnego z manewrów powietrznych, które widzieliśmy od swoich konkurentów, i ledwo czyścił wargi halfpipe z każdą kolejką.

Nic dziwnego, że nie zakwalifikowała się do finału.

Jak więc Swaney dotarł na olimpiadę z tak ograniczonymi umiejętnościami??

Na polu jest 24 punktów, a każdy naród może wysłać tylko czterech najlepszych narciarzy do halfpipe dla kobiet. Swaney, który zajmuje 34 miejsce na świecie, był w stanie zrobić to z powodu kontuzji, a niektóre kraje nie wykorzystały wszystkich swoich miejsc, zgodnie z Igrzyskami NBC.

Swaney, który w 2013 r. Zaczął uprawiać narciarstwo freestyle’owe, jest w stanie rywalizować o Węgry, ponieważ są tam jej dziadkowie.

Rodzimi Kalifornijczycy spełnili wymagania Międzynarodowej Federacji Narciarskiej, publikując czyste, choć nieprzyjemne widowisko podczas igrzysk olimpijskich.

Tajne wiadomości o mundurze olimpijskim Lindsey Vonn

20 lutego 2017 r00:33

Potrzebowała co najmniej jednego najlepszego 30 miejsca na Mistrzostwach Świata. W niektórych wydarzeniach brało udział mniej niż 30 zawodników, więc jedyne, co musiała zrobić, to zejść po halfpipie, nie biorąc udziału w zawodach.

Absolwentka University of California-Berkeley z tytułem magistra z Harvardu, Swaney ma nadzieję, że jej niezapomniany bieg na halfpipie inspiruje innych do opuszczenia kanapy.

“Chcę pokazać innym, że freestyle’owe narciarstwo jest możliwe i nigdy nie jest za późno, aby dostać się do tego sportu i pomóc innym marzyć i rozwijać sport na Węgrzech” – powiedziała Reuterowi.

“Mam nadzieję, że może to być platforma do inspirowania innych.”

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.