Wdowa “Amerykański snajper” pisze serdeczny, urodzinowy hołd dla Chrisa Kyle’a: “Świętuję cię”

Taya Kyle, wdowa po “Amerykańskim snajpie” Chris Kyle, znów jest na swoim miejscu. A przez “to” rozumiemy, że wszyscy jesteśmy zamglonymi oczami z sercem na Facebooku, tym razem na cześć urodzin jej zmarłego męża.

“Dzisiaj pamiętam przyjęcia urodzinowe i młodzieńczą zabawę, którą przyniosłeś do naszego życia” – napisał Taya na Facebooku Chrisa. “Pokazałeś mi, że można żyć życiem, które ma znaczenie i być głupim, głupim i dziecinnym w tym samym czasie.

POWIĄZANE: Wpis “wdowa po amerykańskim snajperu” dotyka hołdu w rocznicę śmierci Chrisa Kyle’a

Chris miał 38 lat, gdy wraz z przyjacielem Chadem Littlefieldem, 35, został zastrzelony w 2013 roku na strzelnicy Texas przez byłego Marine Eddiego Raya Routha, który został skazany za morderstwo w lutym 2015 roku i skazany na dożywocie w więzieniu bez zwolnienia warunkowego. Kyle, zdobny weteran wojskowy i snajper, który miał ponad 160 zabójstw podczas czterech tras w Iraku, zagrał Bradley Cooper w nominowanym do Oscara filmie “American Sniper”, opartym na bestsellerowej autobiografii Chrisa. Takie samo imię.

W swoim poście na urodziny Chrisa, w piątek, Taya podzieliła się kilkoma anegdotkami z urodzin w domu Kyle’a: “Czy chodziło o zawiązywanie dzieciaka – własnego, czy kogoś innego – lol, robiąc miny, uderzając w pińczę dzieci … tak mocno, że kawałki słodyczy oznaczały samochody, które uważano za bezpiecznie zaparkowane na drodze … niszcząc sobie nawzajem twarze i goniąc się nawzajem na przyjęciu urodzinowym naszego dziecka lub kogokolwiek innego.

Oto sposoby, w jakie przywróciłeś życie mojemu poważnemu sercu “.

Taya załączyła do niej dziewięć zdjęć, dając nam wgląd w rodzinę Kyle w akcji – w tym wspomniany incydent z rozbijaniem tortów.

W ciągu ostatnich kilku lat przyznała, że ​​odczuwała “więcej bólu niż śmiechu” i wyraziła chęć przekazania chęci Chrisa do objęcia dziecka bez względu na wiek, bez względu na swój ból “i” śmiać się po prostu dlatego, że wciąż jesteś żywy i możesz. “

Patrząc wstecz na podróż Lestera do strzelnicy z prawdziwym “Amerykańskim snajperem”

17 stycznia 2015 r05:10

POWIĄZANE: “wdowa po amerykańskim snajpie” mówi “tęsknię za mężem i chcę go tutaj” na Oskarach

Aby zakończyć pracę, Taya zwróciła się bezpośrednio do swojego męża, dziękując mu za lekcje, których nauczył ją zarówno w życiu, jak i poza nią.

“Obchodzę Cię z bólem w sercu i wdzięcznością poza wszelką wdzięcznością, że Bóg stworzył kogoś tak niesamowitego jak ty i że mogłem cię kochać” – napisała. “Kocham cię i mam nadzieję, że niebo rzuca jedno przyjęcie na dobre życie, na które zasłużyłeś!”

Przepuścić tkanki – i ciasto!