‘Truly Brave’: Opowieść o współpracy Hody, Sary Bareilles i Cyndi Lauper

W ramach serii DZISIAJ Shine a Light, kampanii wspierającej godne sprawy przez cały rok, Hoda zdecydowała się podnieść duchy dzieci z chorobą nowotworową i zebrać pieniądze na rzecz American Cancer Society. Aby przekazać darowiznę, odwiedź Crowdrise.com/Hoda.

Szukasz teledysku? Obejrzyj to tutaj!

Siedem lat temu zdiagnozowano u mnie raka piersi i gdy walczyłem przez najbardziej przerażający okres mojego życia, muzyka była jedną z rzeczy, które pomagały utrzymać strach na dystans.

Byłem bardzo przygnębiony. Byłem naprawdę w chwastach. 

Blask A Light
Dzisiaj

Było coś w muzyce. Wstawiasz piosenkę, a twój nastrój zmienia się natychmiast. Muzyka ma taki sposób, że gdy usłyszysz nutę, zmieni się ona. Wyprowadził mnie z najciemniejszych dziur.

WATCH: Hoda mówi, że rak sprawił, że stała się nieustraszona

Blask A Light
Dzisiaj

Teraz wiem, jak to jest walczyć z rakiem. Ale nie mogę pojąć, jak to jest, gdy małe dziecko staje twarzą w twarz z tak dorosłą chorobą. 

Hoda Kotb o obrazie ciała po nowotworze: “Ty żyjesz swoim życiem i nosisz je ze sobą”

Kiedy odwiedzam szpitale pediatryczne, wszystko, co chcę zrobić, to zrobić lepiej. Jeśli muzyka mi pomogła, pomyślałem, że mogłabym dać tym dzieciom prezent tej idealnej piosenki. Piosenka właśnie dla nich.

Poznaj gwiazdy dzieci w teledysku “Truly Brave”

Blask A Light
Dzisiaj

Nazywam to Projektem Naprawdę Odważnym. Na początek zachęcam dwie niesamowite kobiety, supergwiazdy, Sarę Bareilles i Cyndi Lauper, do sprawdzenia, czy połączą dwie z ich hitów “Brave” i “True Colours”.

Blask A Light
Dzisiaj

“Poszedłem na siłownię, włożyłem słuchawki i zacząłem słuchać” Brave “, a potem zacząłem śpiewać” True Colours “, powiedziała Cyndi.” Pod koniec, znalazłem to i powiedziałem: “Och, widzę jak to może działać “.

Hoda świętuje 5 lat bez raka

“Z pewnością jest to wysoki rozkaz zacierania tych piosenek” – wyjaśnia Sara. “Ale sentyment jest bardzo podobny.” 

Blask A Light
Dzisiaj

Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak to się razem dzieje. Masz dwóch muzycznych geniuszy, którzy podrzucają to i zmieniają w magię. 

WATCH: Sara Bareilles, Cyndi Lauper, zespół Hoda do walki z rakiem

Pamiętaj, aby zagrać w DZISIAJ Czwartek, aby obejrzeć teledysk “Truly Brave” przedstawiający uroczych pacjentów ze szpitala dziecięcego w Filadelfii.