Trader Joe pomaga człowiekowi wyciągnąć wymyślną, “wymarzoną” propozycję w sklepie

29-letnia Melanie Diaz obudziła się pewnego zimowego poranka i powiedziała swojemu ówczesnemu chłopakowi, Siddowi Sinha, że ​​śniła mu się w sklepie spożywczym. Zaledwie kilka miesięcy później, w maju, Sinha sprawiła, że ​​senna myśl stała się rzeczywistością w najbardziej twórczy sposób.

Handlowiec Joe's proposal
Byłem trochę w szoku – powiedział Diaz, gdy Sinha zaproponowała, że ​​jest w sklepie od Upper West Side..Marie Tony Photography

31-letni Sinha nie tylko zadał pytanie w alejce z lodami. Zamiast tego zaplanował złożoną propozycję w jednym z nowojorskich handlowców Joe’s, wraz z wycieczką w stylu muzealnym, która dokumentowała kamienie milowe związku pary i obejmowała wszystkie trzy piętra sklepu.

“Oboje wiedzieliśmy, że zamierzam zaproponować w pewnym momencie” – powiedział Sinha DZISIAJ. “A ponieważ tego elementu zaskoczenia nie było, chciałem uczynić go wyjątkowym”.

Handlowiec Joe's proposal
Sinha zaplanowała, że ​​”Millennial Grocery Tour” pojawi się jako kampania marketingowa, ale wszystkie znaki oznaczają coś specjalnego dla Diaz.Marie Tony Photography

Tak więc Sinha wyciągnął rękę do handlarza Upper West Side Trader Joe w kwietniu, trzy tygodnie przed propozycją z 26 maja. Z pomocą kierownika sklepu Sinha stworzył “Millennial Grocery Tour” w ulubionej sieci spożywczej Diaza, z symbolicznymi znakami – dosłownie – na każdym kroku.

Dzień propozycji rozpoczął się jako romantyczna sobota w mieście – w tym wycieczka do Central Parku, przejażdżka gondolą i karykaturalne ilustracje – kiedy udali się do baru, aby obejrzeć rakiety Sinha w Houston w rozgrywkach NBA.

Handlowiec Joe's proposal
Trader Joe zrobił wszystko, co w jego mocy, dzięki projektom sygnatur, powiedział Sinha TODAY. “Nie było tak po prostu:” Och, zrobimy tę przysługę temu facetowi. “Byli wspaniali.”Marie Tony Photography

Gdy minęli pobliskiego kupca Joe, Sinha nagle zasugerowała, aby para zatrzymała się na kilka niezbędnych rzeczy.

“Szliśmy w kierunku baru, a on pyta:” O, popatrz, twój ulubiony sklep, handlarza Joe “- wspomina Diaz. “I on zaczyna mówić o tym, jak musimy iść na zakupy, a ja mówię:” Wiesz co, naprawdę nie chcę iść na zakupy. Pójdę jutro! “

Ze zdrową dawką podejrzeń Diaz w końcu się zgodził.

The free dating app, Coffee Meets Bagel, connected Sinha and Diaz two and a half years ago. They've been together ever since.
Darmowa aplikacja do randek, Coffee Meets Bagel, połączyła Sinha i Diaz dwa i pół roku temu. Od tego czasu są razem.Marie Tony Photography

Po wejściu do Trader Joe, para zobaczyła pierwszy pięknie wykonany znak trasy, który pasował do normalnej estetyki kupca Joe. Czytano: “Kiedy kawa spotyka się z bajglem, idealne połączenie na dobry początek”.

Znaczenie znaku? “Przypadkowo, nieprzypadkowo”, jak ujął to Diaz, para spotkała się dwa lata temu na aplikacji randkowej Coffee Meets Bagel.

To było wtedy, gdy Diaz szybko zdał sobie sprawę, że niezwykły impuls ping-pongowy w sklepie spożywczym Sinha to więcej niż późny głód.

Handlowiec Joe's proposal
Jak słodko!Marie Tony Photography

“Na początku tak naprawdę nie wiedziałem, co się dzieje, ale miałem wrażenie, że coś się dzieje, gdy wszystkie znaki odnoszą się do mnie i naszego związku” – powiedział Diaz.

Poza oznakowaniem, Sinha zaplanował każdy najmniejszy szczegół doświadczenia w sklepie spożywczym. Fotograf przebrany za pracownika sklepu robił zdjęcia, ulubiona piosenka Diaza “Lady Marmalade” grała przez głośniki, a jeden z pracowników rozdawał kwiaty.

“Często chodzę do Trader Joe i nigdy nie widziałem, jak rozdają kwiaty. Pamiętam, że myślałem. Koła obracały się w tym momencie w mojej głowie … Coś się dzieje, to nie był zbieg okoliczności – powiedział Diaz.

Handlowiec Joe's proposal
Sinha opadła na kolano w samym środku sklepu.Marie Tony Photography

Po przejściu z jednego przejścia do drugiego para dotarła do stacji próbnej z filiżankami ulubionej przekąski: migdałami pokrytymi czekoladą.

Kobieta, która rozdawała darmowe przysmaki, podała Diazowi filiżankę i powiedziała: “najlepiej je jeść jeden po drugim”, wspomniał Diaz na DZIŚ. “I kiedy wyjąłem pierwszy migdał, zobaczyłem pierścionek zaręczynowy”.

Handlowiec Joe's proposal
Znak nad stacją migdałów w czekoladzie!Marie Tony Photography

W idealnym czasie Sinha odwróciła Diaza, aby zobaczyć ostatni znak. Ten przeczytał: “Melanie, czy wyjdziesz za mnie?”. A po tygodniach planowania Sinha nadszedł ten moment. Diaz oczywiście powiedział “tak”.

Handlowiec Joe's proposal
Po tej propozycji Sinha ponownie zaskoczyła Diaz świętem, który obejmował jej rodzinę i przyjaciół.Marie Tony Photography

“To było spełnienie marzeń”, powiedział Diaz. “Byłem trochę w szoku, ale to było niesamowite, jak to zrobił. On sprawia że jestem szczęśliwy. Mam szczęście, że jestem z kimś takim jak on. To był po prostu rodzaj ze snu. “

Kupiec Joe w pobliżu może zwiększyć wartość twojego domu

13 sierpnia 2015 r00:21