Stanowy żołnierz ciągnie emerytowanego gliniarza, który pomógł mu go dostarczyć 27 lat temu

Przystanek w Nowym Jorku w tym tygodniu zakończył się z żołnierzem stanowym oferującym uścisk dłoni, a nie bilet. To było dzięki kierowcy za coś, co wydarzyło się 27 lat temu.

Michael Patterson, żołnierz stanu New Jersey, przetransportował Matthew Bailly’ego 1 czerwca na przyciemnione szyby. Podczas rozmowy dwóch Bailly powiedział, że był emerytowanym policjantem z Piscataway, New Jersey, zgodnie z postem na Facebooku przez policję stanu New Jersey.

Patterson, 27, wspomniał, że dorastał na Poe Place w Piscataway. Bailly znał ten obszar; Kiedyś pomagał w dostarczaniu dziecka, kiedy był nowicjuszem. Przypomniał sobie nawet imię chłopaka, Michael.

“Nazywam się Michael Patterson, proszę pana,” powiedział policjant, wyciągając rękę. “Dziękuję za dostarczenie mnie.”

“Jego usta opadły – tak jak moje” – powiedział Patterson na konferencji prasowej w czwartek. “Wierzę, że to było boskie spotkanie, spotkałem go z jakiegoś powodu.”

Pierwsze spotkanie Pattersona i Bailly odbyło się 5 października 1991 r., Kiedy matka Pattersona, Karen, zaczęła rodzić, gdy wracała do domu z pingu.

Zobacz kobietę, która poznała swoją matkę po raz pierwszy na żywo na Megyn Kelly DZISIAJ

23 maja 2017 r10:35

Kiedy przybył Bailly, lekarz rozmawiał z nim przez telefon, policja stanowa przypomniała.

Po ich przypadkowym spotkaniu podczas postoju Patterson i jego matka odwiedzili Bailly’ego i jego żonę w ich domu i zrobili zdjęcia z mężczyzną, który pomagał im przez te wszystkie lata..

“To było niesamowite” – powiedział Patterson – “Nigdy nie myślisz, że rutynowe zatrzymanie się w ten sposób przeradza się w spotkanie z osobą, która pomogła przekazać zasoby, aby wprowadzić cię w świat.”

“Byliśmy tam przez dwie godziny, tylko nadrabiali zaległości”, powiedziała Karen Patterson “The Asbury Park Press”. Byli tacy mili. Wszyscy będziemy w kontakcie. “

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.