Savannah Guthrie w ciąży z pierwszym dzieckiem, ujawniła na ślubie w weekend

Weselne dzwony dzwoniły do ​​Savannah Guthrie – i dzwony dla dzieci!

“Ja – cóż, my – jesteśmy w czwartym miesiącu ciąży – oznajmiła Savannah gościom podczas kolacji przy świecach po nagraniu NBC News” Special Report “! Tłum wybuchł wrzaskami i okrzykami.

“Jesteśmy bardzo podekscytowani, uszczęśliwieni i czujemy się tak błogosławieni”, powiedziała w poniedziałek w dniu dzisiejszym. 

Savannah Guthrie jest w ciąży z pierwszym dzieckiem

17 marca 2014 r03:38

Kotwica DZIŚ, 42, i jej narzeczony Mike Feldman, 45 lat, strateg komunikacji, związali sobotę w pobliżu jej rodzinnego miasta Tucson, Ariz. “Na środku pustyni”, powiedziała.

“To zabawne, ponieważ ustaliliśmy datę ślubu, kupiłem sukienkę, a potem się dowiedziałem” – powiedziała. “Więc trochę się modliłem, żebym się na to wpasował i wszystko się ułożyło.”

The newlyweds seal the ceremony with a kiss.
Nowożeńcy pieczętują ceremonię pocałunkiem.Dzisiaj

“Czuję się wspaniale, a tak naprawdę cieszę się, że mogę powiedzieć światu” – powiedziała. “Ponieważ nie mogę już dłużej ssać tego jelita.”

Savannah przyznała, że ​​tweetery o orleokich oczach sugerują, że wygląda “trochę w ciąży”. 

“Nie obrażam się”, powiedziała, dodając, że dziecko przychodzi “późnym latem”.

Czytaj: kotwice DZIŚ, fani reagują na podwójną dawkę wielkich wiadomości

The wedding, near her hometown in Tucson, Ariz., was
Ślub, w pobliżu jej rodzinnego miasta w Tucson w Arizonie, był “piękny” – powiedziała Savannah.Dzisiaj

Rodzina Savannah’s TODAY była obecna na sobotę, w której panna młoda lśniła w koronkowej sukience Monique Lhuillier z paskiem A. 

“Byłeś piękną panną młodą” – powiedział w poniedziałek Matt Lauer. 

“To było takie wspaniałe otoczenie” – powiedział Al Roker. “W pewnym momencie po ceremonii słońce zachodziło z jednej strony, a drugie, o księżycu w pełni, było piękne.”

The TODAY family, including Savannah's co-anchor Matt Lauer, were in attendance for the gorgeous event.
Rodzina TODAY, w tym Matt-Lauer z Savannah, była obecna na tej wspaniałej imprezie.Dzisiaj

Brat Savannah, Camron, pilot F-16, poprowadził ją w dół w nawach bluesa.

Savannah's brother, Camron, walked her down the aisle.
Dzisiaj

Wydarzenie było bardzo dobrze utrzymanym sekretem, a Savannah wróciła w poniedziałek do swojego DZISIAJ.

Savannah ogłosiła swoje zaręczyny w maju, po tym jak Mike zadał to pytanie w Turks i Caicos po czterech latach. “Nikt nie będzie nas oskarżał o popadnięcie w cokolwiek” – żartowała w serialu.

Podczas gdy para była razem przez jakiś czas, kilku członków rodziny TODAY trochę się denerwowało, czy Savannah może złożyć wesele we właściwym czasie. Kathie Lee i Hoda próbowali pomóc jej wybrać sukienkę, a Natalie Morales, Tamron Hall, Willie Geist i Dylan Dreyer podarowali jej książki na temat planowania ślubu na jej urodziny w grudniu.

Obejrzyj wideo: Savannah: odpowiedź na wiadomości o zaangażowaniu jest “szalona”

Wygląda na to, że książki były tylko biletem, aby pomóc Savannah i Mike przygotować się na wielki dzień, który prawdopodobnie nie mógł nadejść wystarczająco szybko dla pana młodego.

“Nieźle jest najszczęśliwszym facetem na świecie”, Mike zaproponował Kathie Lee i Hodę po tym, jak zaproponował, dodając, że ma nadzieję, że ślub będzie “jak najszybciej”. 

Gratulacje Savannah i Mike!

34 zdjęcia

Pokaz slajdów

Savannah Guthrie

Od poważnych prac związanych z przekazywaniem wiadomości do wesołych momentów muzyki i wesołości, współtowarzyszka TODAY odegrała wiele ról od czasu dołączenia do serialu.
Loading...